| Onofrei_Costel_1954 a întrebat:

Mâine e ziua tatălui meu si nu am nici cea mai vagă idee ce să-i cumpăr. Nu vreau diferite site-uri vreau să vă gândiți voi.
Merci.

Răspuns Câştigător
| xEmma69x a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o sticla de ceva ce sti ca bea si o bratara, lant ceva de aur, o camasa, un costum, o bicicleta, un parfum, si multe altele. Doar ca nu cred ca va conta la fel de mult cum va conta o mica excursie sau relaxare alaturi de el si nevasta lui. Mai ales ca parfumul se consuma, bratara se poate pierde sau anumite lucruri probabil le are sau si le poate cumpara in timp. Cel mai frumos cadou ar fi sa faci un mic videoclip cu pozele mai vechi din tinerete pana acum cu tot ce gasesti sa faci un mic colaj cu muzica, mergeti impreuna pentru o zi la mare, piscina, gratar, lac unde doriti (relaxativa si facetil sa se bucure de viata, sa simpta ca traieste, prezintai videoclipul). Mai pe seara puteti merge la un restaurant in familie, acolo puteti vorbi dinainte, ca inainte de nota sa va aduca un tort si sa ii cantati La multi ani! Tot acolo, privitil in ochii si multumitii fiecare pentru tot ( spuneti-va ce simptiti pentru el, ca tata sau barbat. Inbratisatil, spunetii ca il iubiti, de ce si tot ce ii doriti voi de bine).
Dupa toate acestea l-ai putea trimite pentru o seara, alaturi de mama ta intr-un oras, loc unde si-ar dori sa steie linistiti impreuna.
O persoana mai ales ca parinte indiferent ca e femeie sau barbat, toti avem o inima si toti avem nevoie de caldura sufleteasca, iar tot ce face ca acea inima sa fie inbratisata va ramane pentru totdeauna (si la 100 de ani iti vei putea aminti acea zi pecand ceasul, parfumul e posibil sa nu).

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sticlă de whisky, ce varsta are tatal tau

| Roxy_Racheta_1997 a răspuns:

I-ai putea lua un parfum barbatresc si o camasa daca poti.

| Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981 a răspuns:

De ce sa ne gandim noi este tatal nostru sau al tau? Tie ca baiat/barbat ce-ti place? El ce si-ar dori gandeste logic

| Onofrei_Costel_1954 explică (pentru Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981):

Sunt fată. Contul e al lui bunicu.

| T2LS a răspuns:

Un simplu și călduros: te iubesc și la mulți ani. De obicei lucrurile făcute din inimă au cel mai mare impact.