| loka25 a întrebat:

Buna numele meu este Monica.
si caut un psiholog, sa vorbim pe mess,
daca esti acolo te rog sa imi raspunzi.
multumesc.

9 răspunsuri:
| DianaDiaa a răspuns:

Mda si eu am nevoie dar stii nimic nu e gratis asa ca...dar uite un site bun nlpmania. cauti pe google si poate gasesti vreo solutie.

| loka25 explică (pentru DianaDiaa):

Multumesc Diana, asa este nimic nu-i gratis.

| Ghinea_Florentina_1968 a răspuns:

Incearca sa gasesti raspunsuri pe
http//www.pasiuneacopiluluimeu.ro

| madafaca a răspuns:

De ce cautati voi psihologi si nu niste oameni care sa va sfatuiasca dupa ce le expuneti problema cu care va confruntati? Poate sunt si altii care au experiente asemanatoare... Daca vrei, lasa un mesaj privat. Macar un sfat sigur pot oferi.

| loka25 explică (pentru madafaca):

Buna draga, daca esti de acord sa-mi dai sfaturi, pe care un psiholog te ascult.
putem vb pe mes.
id meu -kosta.monica@yahoo.com.
te ascult acolo, cand intri o sa vb mai multe.
cum te numesti? cati ani ai,,,,
eu monica, 25.
si da am nevoie de o persoana cu capul pe umeri,,, sa ma asculte.
nu doresc persoane care rad,, de cei lalalti,,, nu.
daca esti de acord cu mine te rog sa vb daca nu atunci, iti multumesc.

| RAY a răspuns (pentru loka25):

Ce probleme ai?

| loka25 explică (pentru RAY):

Buna si multumesc pentru mesajele primite de la tine.
nu stiu ce se intampla cu noi uneori ca ne pierdem cu totul.
as dori sa pot fi un inger sa schimb durerea in fericire lacrimile in bucurie,si tristetea in bucurie,,,pentru totii.
din pacat nu se poate viata ne-a fost data simpla sa o traim fiecare cum doreste,,este greu sa vezi oamenii cum sufera si sa nu-i poti ajuta sa nu le poti intinde o mana.
fiecare dintre noi dorim un strop de fericire,iubire,si liniste.
de ce nu le putem avea?
imi doresc sa pot schimba viata tuturor in ceva bun,,as dori sa-i ajut pe cei neajutorati, sa le dau la cei ce nu au, sa le intind mana celor ce o vor.
dar mai ales copilor care suferea si nu au nici un ajutor.
de ce? de ce este viata asa cruda uneori ce vina au copii ce vina avem noi ca nu vededem ce avem in fata si dam cu piciorul?
ce vina avem cand cerem si nu primim?
cine ne va raspunde noua la intrebari,, cine ne va ajuta in vitor.
cate greseli trebuie sa facem ca sa ne dam seama ca gresim.
si mai ales cine este vinovat de cea ce facem, si cand cerem si nu primim?
cine ne da raspunsurile de care avem nevoie.
merci ca ai raspuns.

| RAY a răspuns (pentru loka25):

Daca te pot ajuta te ajut cum pot, ma intereseaza mult pshiologia pentru mine fiecare conversatie e o realizare spre cea ce vreau sa stiu, deci ma intereseaza sa te ajut

| loka25 explică (pentru RAY):

Buna dragule,ce sa iti spun eu de unde sa incep,,nu stiu daca termin vreodata ce am pe suflet,,si ce ma doare,,
Nu stiu cu ce sa incep,si cum sa termin,,,ce stiu este ca sunt nefericita,,prin acest cuvant gaseste tu loc de raspuns.
n-am cum sa incep prin ati spune ce ma doare, ce simt, nu ne cunoastem poate ma crezi o oarecare, nu stiu ai sa mai discutam si vedem ce se intampla,,,
Spune-mi cum te cheama,, cati ani ai,, nu stiu chesti din astea.
eu sunt monica am 26.
Astept sa comunicam mai mult.