| liviaArianna a întrebat:

Bună,o relație in care fata are 24 și băiatul 19 si el are un copil, vârstă este o mare diferență? Nu am observat semne de imaturitate la el, iar eu am avut până acum doar 1 relație de 6 luni.

Răspuns Câştigător
| kalasnicov22 a răspuns:

Conteaza mai mult cat de bine va intelegeti.El la 19 ani este inca un copil.Mai are multe de invatat si de descoperit.

6 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Cam mare diferenta de varsta.
Copilul nu era o problema, varsta in schimb isi va spune cuvântul in timp relativ scurt.

| TimberWolf a răspuns:

Ia unu de 40 sa aiba ''maturitate'' si in buzunare.

| TimberWolf a răspuns (pentru gabicoo):

Ia bre si matale una de 18 ce esti fraier?

| FreddieM a răspuns:

Nu diferența e problema, e etapa de viata a tipului, nu prea departe de zona adolescentei, în mod decis cu o viziune diferita a vieții și cu hormonii în plin război.
Și fata, adulta acum, dacă are toate funcțiile cognitive nealterate, în mod sigur nu cred ca vede în el bărbatul unic pe care își poate pune toate bazele ca să-i fie partener de nădejde în caz de nevoie.
In rest, dacă e doar o aventura cu beneficii pentru amândoi, comentariile de mai sus nu-și mai au rostul.
Cheers

| gabicoo a răspuns (pentru TimberWolf):

Mi-aș lua dar nu mă lasă nevasta! laughing