| Cosminacautamuzica a întrebat:

Bună seara. De doua săptămâni vorbesc cu un băiat eu sunt în a 9 a el a 11 a. Am auzit multe despre el, ca e vagabont ca umbla cu fete și le lasă. Chiar și de la o profa am auzit lucruri despre el. Și toți mi-au zis să nu mai vobresc cu el dar nu l pot lăsa. Știu ca mulți o să zică ca cum am intrat la liceu cum caut baieti dar nu e asa. El mi-a luat primul sărut luni și mai face niște glume cam deplasate și am vorbit cu el ca nu este timpul potrivit pentru a continua în cazul ăsta. Îmi e frică de el. Este un bărbat în toată firea deși pare dulce și inocent la caracter. Fizic e un om înalt bine făcut. Sinceră să fiu când mă gândesc la el simt fluturi în stomac ca orice adolescent dar îmi e și frică de el nu știu de ce. Nu mi-a făcut nimic niciodată nu mi-a greșit nu mi-a spus o vorbă rea. Oare vrea să se cumințească sau visez eu?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dar ce ai vrea sa facă la vârsta lui? Știm amândoi că îl vrei și că îl dorești, dacă tu nu atunci alta, voi vreți astfel de băieți pentru că va place cum sunt că fizic, personalitate masculina

7 răspunsuri:
| User252426 a răspuns:

Spune ca esti bisexuala si te lasa.

| c4nd4leante a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu te mai intalnesti cu acest baiat, daca toata lumea zice lucruri rele despre el. Focuseaza-te pe invatat, altfel s-ar putea sa se desparta el de tine si tu sa suferi. Viitorul depinde de tine, asa ca pune burta pe carte. Genul asta de baieti nu se schimba niciodata. Asta e realitatea, adevarul pur.

| andreI1361088314871038575 a răspuns (pentru User252426):

Lesbiana ca daca zice bisexuala o sa zica ca ii plac si fetele si baietii si tot nu o lasa.

| KovacsB a răspuns:

Nu esti nici prima si nici ultima care are copil in clasa a X-a.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Asculta-ti instinctul: ti-e frica de el!

Ti-a sucit oleaca mintile pentru ca ti-a furat primul sarut. O sa-ti treaca.
Lasa baietii sa te astepte pana faci 18 ani. Vei fi mai mare si vei avea mai mult discernamant.

| Violleta2022 a răspuns:

"El mi-a luat primul sărut luni și mai face niște glume cam deplasate și am vorbit cu el ca nu este timpul potrivit pentru a continua în cazul ăsta. Îmi e frică de el. "

Categoric nu-i de tine!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Visezi tu, clar.