| Barajag a întrebat:

Buna seara dragi prieteni!
Am devenit prietena virtuala cu voi pe acest site si asta m-a bucurat enorm. De mult am vrut sa renunt la TPU, dar ceva m-a facut sa cred ca, prietenia voastra este importanta pentru mine. Recunosc, am lipsit mult, dar m-am intors :)
Asadar, nu de multe ori spunem ca, viata este minunata. Ba din contra, este minunata chiar daca este grea;)
Va doresc o seara minunata! A voastra Ursulika :)
http://www.youtube.com/watch?v=01JUJYK5ALQ&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ei, asta este o veste minunata. Bun venit inapoi, draga noastra si crede-ma ca mi-ai inseninat ziua si siteul.

24 răspunsuri:
| Stella17 a răspuns:

Buna ai dreptate viata te pune la multe incercari dar sunt unele clipe foarte frumoase si ai vrea sa le traiesti mereu si mereu dar orice clipa frumoasa are un sfarsit. Ma bucur pentru tine ca nu ai renuntat la acest site. Succes, sa devii cea mai buna!

O seara buna!

| ɹαℓυ a răspuns:

Buna,Ursulika! Si noi ne bucuram ca ne esti aproape.Ai facut o alegere corecta, cea de a nu renunta la TPU si prietenia ta cu toti de pe acest site! Da, viata este minunata si ar trebui sa ne bucuram cat mai mult de ea.Nu conteaza cat ai lipsit, conteaza ca ai revenit si ca esti aici pentru a ajuta o tara intreaga.
Numai bine! Ralu.

| Leocerba a răspuns:

Becule, becule stai aprins,
Noi te iubim!
( tii minte cand te apucase un fel de ulcer, erai departe de tara si m-am interesat de viata ta, in speranta ca-ti pot trimite, de Craciun, un saculet intreg de ceaiuri bune, de ajutor? pe-atunci eram marionel ). Sunt sigura ca ai fixat problema cu ulcerul.
Te salut, cu drag!

| Leocerba a răspuns (pentru ɹαℓυ):

Cum, ma, Zmeuricăă " pentru a ajuta o tara intreaga "? n-o lua si tu pe Ursulika atat de heirupist, ca fuge inapoi la Polul Nord laughing

| Barajag explică (pentru Leocerba):

Sunt in continuare la Polul Nord...pup dragule marionel :*
Apropo, ma simt mai bine ...multumesc pentru grija ta gata de minewinking

| Barajag explică (pentru Barajag):

Fata*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usuliko, ce blonda te-ai facut... aurora boreala ti-a decolorat parul?
PS. Nu am scris de buna voie acest mesaj, un nene virusat din Matrix m-a fortat! laughing

| IsabelaIssa a răspuns:

Welcome back! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leocerba):

Tara ne vrea prosti!
Aici putem ajuta cu totii rolling on the floor rolling on the floor

| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

"Stii pentru ce am respect?
Pentru un beat grav si-un vers perfect"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leocerba):

"...astfel scriu randuri / obligat sa fiu eu insumi, extraterestru vizitand lumi."

| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine-asa, Expuraterestrule, ma bucur ca le stii versurile! O sa-ti fac un dar pentru asta, stii ca vorbeai de cartoful ala de proba pentru conducte, cartof devenit hurmuzian cu acordul lui April? Am gasit cartofu`, bre, numa sa aduc link...moment...

| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite-ti cartoful epic:
http://www.youtube.com/watch?v=EqfUHs1P848
(semnat Kyle Gabler)
Ursulika, nu mai fac deranj, promit, iti las unul dintre ursuletii mei preferati, pentru tine:
http://vimeo.com/43607228#at=0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leocerba):

Da' unde ai fost sa-l cauti de ti-a trebuit juma' de ora? In piata?

| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Tot scriam pe You Tube: Kyle Gabler, barabula epica dar am uitat ca se zice cartofi, nu barabuli. Mi-a luat juma` de ora sa ma prind. Totusi, am reusit, asta conteaza laughing

| Hombre a răspuns:

Bine ai revenit Ursulika, am crezut ca nu mai apari pe site, toate cele bune iti doresc si sa vezi blana ce am sa ti-o tabacesc.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

A venit pe naiba! A aruncat si ea o postare la stol, alaltaieri, sa-i admiram noua coafura, si a plecat sa se plimbe prin ploaie... cred ca a uita deja ce parola are pe TPU laughing

| Barajag explică (pentru anonim_4396):

Ce rautacios domne tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Barajag):

Da' ce-ai cu mine de mi-ai ars din prima un NeFe? Se vede pe fata mea ca sunt (de) NeFe, sau ai vrut sa semnalizezi ca virezi la stanga? laughing

| ɹαℓυ a răspuns (pentru Leocerba):

Treaba ei cum e. Nu o judecam noi; d

| Leocerba a răspuns (pentru ɹαℓυ):

Buna ziua. Ma iertati ca va deranjez. Ati apasat gresit butoaniele si va adresati mie, dar eu n-am judecat pe nimeni, din simplul motiv ca e sarbatoare cand judec, in general.
Succes la butoanie va doresc!

| ɹαℓυ a răspuns (pentru Leocerba):

Nu am gresit deloc persoanele. Nu tu mi-ai zis "Cum, ma, Zmeuricăă pentru a ajuta o tara intreaga "? n-o lua si tu pe Ursulika atat de heirupist, ca fuge inapoi la Polul Nord "? big grin

| Leocerba a răspuns (pentru ɹαℓυ):

Aiii, asa am spus, imi cer iertare pentru nebulozitate, dar nu pe Ursulika o judecam in confuzia mea ci pe Zemurica, a carei viziune apoteotica asupra TPU m-a obligat sa echilibrez situatia cu o contra-viziune. S-o punem pe seama faptului ca-i sarbatoare cand judec?
Oricum, succes cu ajutorul pentru tara-ntreaga si va asigur ca am si zile mai bune, cand nu le zapacesc in halul acesta, Zemurică.

| dydy22 a răspuns:

Multumim bine ai revenit