| carmen197111 a întrebat:

Buna seara, va rog daca poate cineva sa imi raspunda la intrebarea mea:am eliminat steriletul la 3 zile dupa terminarea menstruatiei, au trecut 7 zile de la eliminare, si deja simt ca sunt putin schimbata si anume: dureri de cap, somnolenta si stari de nervozitate, as putea fi deja insarcinata?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mulțumesc mult și iartă mă te rog pentru tot.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vîrstă ai Carmencita dragă

| carmen197111 explică:

Buna Cristi, multumesc de raspuns dar nu cred ca este cazul sa-mi raspunzi cu "scumpo" decat un raspuns flecmatic mai bine lipsa, cat despre varsta mea nu vad de ce te-ar interesa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru carmen197111):

Sărut mîna nu a fost de loc un răspuns flecmatic î mi pare rău că asta ai înțeles. Numai bine.

| carmen197111 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna ziua, poate am folosit si eu un cuvant prea urat, multumesc inca odata si toate cele bune si tie.

| Tucni_Flori_1976 a răspuns:

Daca ai avut contact sexual da

| carmen197111 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Abauna Cristi, nu mai fi atat de complexat, nicio problema ramanem amici pe acest site, noapte buna.

| carmen197111 explică (pentru Tucni_Flori_1976):

Buna seara si multumesc de raspuns, da am avut contact sexual