| MihaielaD a întrebat:

Buna TpU:-)
Am citeva intrebari:
Ma intilnesc cu un baiat mai mare ca mine cu 4 ani. Totul parca merge normal, dar ma incomodeaza 2 prietenii de ai lui.
Problema este in aceia ca isi bat joc de mine si nu stiu ce sa fac. As vrea sa le arat de ce sint in stare da nushtiu cum. ajutati-ma!
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CristinaMariaGG a răspuns:

Atunci cand ei isi bat joc de tine ar trebui sa le raspunzi si tu cu niste replici mai dure. Dar nu inteleg prietenul tau nu spune nimic de comportamentul lor? Eu, sincer, i-as ignora total.

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu le arata tu nimic. Daca tu te intalnesti cu acel baiat, nu ar trebui sa fie si prietenii lui langa voi nu? Spune-i prietenului tau ca daca mai vrea sa va intalniti sa fie doar intre voi doi. happy

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Eu iti dau un sfat, daca te inalnesti cu baiatu acela spune-i sa aleaga intre tine si prietenii lui daca te va refuza nu te-a meritat. dar daca te alege pe tine fiti impreuna.

| pisoias a răspuns:

Pai nu inreleg ce cauta cei doi in relatia voastra.

| Iulian_Toni_1975 a răspuns:

Pai du-te fi sincera si iii zi ca il placi doar nu te omoara nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaMariaGG):

Gresit faza cu replicile, buna faza cu ignorul, dar eu stau si ma intreb de ce nu prietenul ei rezolva aceasta problema, o iubeste sau vrea sa obtina ceva de la ea? ta na ninaaaaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi cu cine te aduni, ca sa-ti spun cine esti.adica mai pi romaneste; cine se asamana, se aduna. spune-i prietenului tau, ca nu esti bufonul ori calul de bataie al grupului vostru.deci daca nu te simti bine in mijlocul lor, LA REVEDERE si n-ai cuvinte.

| princess87 a răspuns:

Prietenul tau chiar nu le zice nimic?