| PisicutzaSmile a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor
Mama nu e căsătorită cu tata. Tata e belgian si sta in Belgia.
Va veni in România joia aceasta.
Ieri am fost la un restaurant si am stat pana târziu.Am venit acasă si mama m-a trimis in pat, ea stătea in bucătărie si fuma o Țigară.
Dimineața am văzut pe hol o pereche de papuci barbatesti, si din camera mamei se auzeau gemete.
Deci e clar!
Ce sa fac sa ii spun taxei?
Răspuns rapid, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Breake a răspuns:

Pisicutzo de fel, noi nu ar trebui sa nu ne bagam în viata adultilor. Zicand asta ma refer ca ei stiu ce au de facut, ei sunt trecuti prin viata si au facut greseli si au facut si lucruri bune, "Omul din greseli învata"

16 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Ce sa spui si cui?

| PisicutzaSmile explică:

Sa ii spun tatălui ca mama il inseala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa... pai daca nu sunt casatoriti si nu stau impreuna inseamna ca fiecare e liber sa faca ce vrea

| AirănMeidăn a răspuns:

Am asa o impresie ca stiu cine esti.

| PisicutzaSmile explică (pentru AirănMeidăn):

Din ce oraș esti Niirvana?

| Doctorfishadi a răspuns:

Pai si eu sunt de parere ca sunt liberi daca s-au despartit. Daca ai totusi o varsta mai mare poti sta de vorba cu unul din parinti si intrebi daca mai exista ceva intre ei doi. Daca ai o varsta mica, nu te baga tu, lasa lucrurile asa, se vor clarifica singure in timp happy! Bafta multa.

| blandete a răspuns:

Nu e problema ta ce face mama ta.

| stlucian a răspuns:

Atata vreme cata vreme mama ta NU este SAU, NU fost casatorita cu tatal tau biologic poate sa faca ce vrea!
Fara suparare dar poate"esti un copil din flori".De unde stii tu ca tatal tau biologic e Belgian? Cred ca ar trebui sa ai o discutie amanuntita despre aceasta probleme cu mama ta! Ca intre fete cum se spune! Mult succes si pana a spune "tatei" iti trebuie mult curaj pentru asa ceva; care va pot afecta atat pe tine cat si pe mama ta.

Recomand o "discutie cu mama" thumbs up

| PisicutzaSmile explică (pentru Doctorfishadi):

Nu sunt căsătoriti.

| Doctorfishadi a răspuns (pentru PisicutzaSmile):

Pai si exista ceva intre ei? Sau fiecare cu oile lui?

| PisicutzaSmile explică (pentru stlucian):

Am văzut buletinul certificatul de naștere și Pașaportul tatălui meu si toate sunt cu belgia

| stlucian a răspuns (pentru PisicutzaSmile):

Cred ca nu mai trebuie sa-ti dau raspunsuri.Totusi cred ca o mama trebuie sa aiba incredere in fica ei si invers.

| xPiitiicaOx a răspuns:

Stiu ca esti confuza, dar cred ca ar trebui sa lasi lucrurile de la sine sa se rezolve, gandeste-te ca mama ta nu e legata printr-un act sau ceva, deci e o femeie singura, pana la proba contrarie, poate si tatal tau face la fel. Lasa-i sa isi rezolve singuri problemele, si nu te chinui sa intelegi prea multe din viata lor, pentru ca te va induce si mai tare in eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu tatal tau in 4 ochi si spune-i sincer si fara frica.

| William a răspuns (pentru Breake):

''noi nu ar trebui sa NU ne bagam în viata adultilor.'' rolling on the floor