| Idontcaree98 a întrebat:

Buna, TPU…
Am o problema, iubitul meu nu mai e conectat nicaieri de duminica, nu raspunde la mesaje, am incercat sa il sun dar nu ii suna telefonul … incep sa ma ingrijorez, daca a patit ceva, daca s-ar fi întâmplat ceva. nu este activ de 3 zile.
Ce as putea să fac? Sa astept pana revine? Nu stiu cum sa dau de el, ma ingrijorez tot mai mult.
Mentionez ca avem o relatie de la distanta, el este in Germania.
Ma simt distrusa.daca nu mai revine niciodata.daca nu mai raspunde. oare ce as putea sa fac?

11 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Contacteaza-i familia

| anonim567899 a răspuns:

S-ar putea să fi terminat cu tine.

| nicolaefernando a răspuns:

Ia legatura cu vreunul din familia lui.un prieten un coleg de al lui ceva, cineva trebuie sa știe despre el.

Bula
| Bula a răspuns:

Exista o metoda simpla: ii trimiti un SMS.
Cand isi deschide telefonul, tu primesti automat un mesaj "S-a livrat SMS-ul". Il poti suna imediat.
Daca nu se livreaza intr-o saptamana, atunci are telefonul inchis (poate fi defectat, furat, numarul schimbat, etc.).

| anonim567899 a răspuns:

Poate el cu familia lui comunică altfel cum comunica cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Idontcaree98 explică (pentru TornadoIDS):

Dar nu mi-a spus nimic de despărțire…până sâmbătă vorbeam și totul era ok, dintr o data duminica nu a mai răspuns și nici activ nu mai era de atunci, nici pe insta, nici pe mess, nicăieri. Nu imi dau seama ce ar fi

| Simpatic a răspuns:

Nu stim care sunt motivele lui, poate l-am rapit hamas sau poate nu vrea sa mai vorbeasca cu tine, poate si-a pierdut telefonul, poate are probleme de cine stie ce natura etc

Nu sunt de acord cu relatiile de la distanta pentru simplul fapt ca nu sunt relatii adevarate!

Fii tare si pregatita de orice!

Pe viitor cauta pe cineva din tara si mai aproape de tine!

Răspuns utilizator avertizat
| Idontcaree98 explică (pentru TornadoIDS):

18 ani amhappy
Mda, nu mai conteaza, m-a anuntat alaltaieri ca si-a pierdut telefonul, mi-a dat mesaj de pe telefonul unui prieten. m-am linistit oricum

Răspuns utilizator avertizat