| iubibilaGirl a întrebat:

Buna tpu...am o problema nasoalaaa raucrying(( adica sa incep cu inceputul ..So, in noiembrie am inceput sa fac pregatire la mate si acel profesor face pregatire cu mai multi copii deodata si suntem cam in jur de 10 si incade cand am venit un baiat asa dragut cu ochi degri♥ se holba la mine si indiferent daca ma uitam si eu la el continua ...asa si tot in primele zile cand sa plecam acasa am observat sa se uita la mine din cap pana in pi ioare adica e genul de baiat care se uita la formele unei fete ( stiu Naspa) asa si sa tot uitat asa cam 2 saptani. a apoi a incetat dar saptamana trecuta a inceput iar si am zis sa ma uit si eu la el si de cate ori am ocazia sa ii mai si zambesc tinand cont ca il iubesc:X as si el vb cu un baiat aa ca am ascultat si eu ce vorbeau si a zis cvsi am ras si eu fiindca spuneau niste glume chiar calumea si dupa orice gluma se uita la mine sa vada daca rad. acum nu stiu daca chiarma place sau nucrying si eu il plac chiar foarte mult e asa frumooa sad sunt intr-o situatie naspa si sunt trista mai tot timpul cand ma gandesc la el si am incercat sa il adaug pe fb dar nu prea intra si nu stiu ce sa fac adica cum sa ma bag eu asa in discutie cu el?crying va rog ajutati-ma crying

9 răspunsuri:
| iiPuffy a răspuns:

Nu trebuie să-ți mai fie rușine! Fi "barbata"! laughing

| yutsa a răspuns:

Eu cred ca stie ca tu il placi.Si daca e asa frumos inseamna ca nu numai tu esti indragostita de frumusetia lui nu? Daca e smecher s-ar putea sa rada daca ii spui ca il placi. Daca e un gen de baiat de treaba ai putea vorbi cu el. Daca vrei sa fi cu el macar trebuie sa incerci nu?big grin Um si daca de ex ai sanii mici nu te apuca sa porti push-up ca sa tii maresti sa fie evident pe urma poate sa zica ca o faci pentru el fi ``normala`` cu el

| iubibilaGirl explică (pentru yutsa):

Nu am sanii micilaughing doar ca nu stiu daca si el ma place si nu pot sa il intreb. as vrea cumva sa ii dau de inteles ca il plac nu sa ii zic si nu stiu cum crying

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Fa-ti un cont fals de fb si vorbeste cu el si zii ca esti cea mai buna prietena a ta si complimenteaza-te ca sa te placa.

| iubibilaGirl explică (pentru MeGustaTeGusta):

Nu prea intra pe fbcrying

| UndergroundFolklore a răspuns:

Tu ai citit asta inainte s-o trimiti?
Eu ma dadeam cu capul de monitor in locul tau.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Unii baieti plac fetele doar pentru "formele" lor, asa mi se intampla si mie. Trebuie sa te prefaci ca nu ai inteles o problema si ii ceri lui sa te ajute. Mai intai vezi daca nu are prietena, ca sa nu sfarseasca cu o inghetata in cap iar tu cu inima franta. Bafta!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru iiPuffy):

Sau barbara laughing

| iiPuffy a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Daa laughing