| anonim_4396 a întrebat:

Am urgent nevoie de voi! De ceva timp o tot vad pe mama cand e plecat tata cavorbeste cu un barbat aratos pe mess el are cam 27 de ani iar mama 35 uu tot vorbeste cu pisi si altele.Mentionez ca eu am 20 ani.Cred ca imi place si mie putin de el. Ce sa fac sa-i zic lui tata si sa incep sa vorbesc cu el? Dau funda. Fara raspunsuri rautacioase

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna

Daca nu cunoasti individul respectiv, ar fi bine sa vorbesti tu cu el pe mess sa intri pe id mamei tale sau sa-ti faci un id si sa-i spui ca esti o prietena de a ei si sa vezi cum sta treaba!
Numai bine
pa, pa

18 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Pai mama ta la ce varsta te-a nascut? la 15? laughing

| LovelyMan a răspuns:

Cel mai inteligen este sa nu te bagi intre parintii tai. Parerea mea. Chiar daca mama ta greseste, nu vei face decat sa pici la mijloc. Crede-ma, o spun din experienta personala. Normal, nimeni nu trebuie sa se bage sa faca "ordine" in viata unui cuplu.

| N0NameForY0u a răspuns:

De ce crezi ca mint?

| N0NameForY0u a răspuns:

Poftim? Nu sunt nebună să inventez oricum crezi ce vrei.

| gIiiIolil a răspuns:

Mdeah zice bine Roo, mama ta te-a nascut la 15 ani?straight face

| Xconsult a răspuns:

mai intai intreaba-te pe tine cat de mult, tii la familia ta? Sau tii mai mult la acest barbat de 27 de ani care nici macar nu l-ai intalnit si poate sa ati distruga familia si poate chiar viata.

| N0NameForY0u a răspuns (pentru gIiiIolil):

Da

| N0NameForY0u a răspuns (pentru Xconsult):

Ăsta de 27 de ani e un idiot am vorbit acum cu el, ii vrea doar banii mamei mele.Chiar acum o să ii spun tatei tot ce s-a intamplat.Pentru că țin l-a el.

| MembruNou74763e21 a răspuns:

Ce prostie

| noktambul a răspuns:

Cum adica tu ai 20 de ani si maica-ta 35? Te-a nascut la 15 ani si nu ati aparut la stirile de la ora 5?! laughing Si ce e aia ca "el are cam 27 de ani". Are exact 27 ori poate avea cam 25-30 de ani! De ce nu ar avea "cam 26 de ani", sau "cam 28 de ani"?! Am impresia ca intrebarea ta pleaca dintr-o fantezie erotica de a ta. Cred ca stai la chat-uri cu barbatul ala aratos de pe mess care are cam 27 de ani si nu prea stii cum sa reactionezi la avansurile lui.

| XDarkAngel a răspuns (pentru N0NameForY0u):

Eu zic sa nju te bagi

| Fiction a răspuns (pentru Roo):

Stiati ca pe unii dintre parintii nostri, parintii lor ii "obligau" sa se casatoreasca de pe la 15-16-17 ani? straight face

| Roo a răspuns (pentru Fiction):

Sa fim seriosi... acum 35 de ani? adica maica-sa s-a maritat la 14 ani si la 15 a nascut-o pe domnisoara! glumesti, nu?

| Fiction a răspuns (pentru Roo):

Nu,deloc.

| Flav a răspuns:

Eu eram. Dar cum naiba m-ai prins? Doar i-am spus Maica-ta-i sa stearga arhiva...

| Ofiintă a răspuns (pentru LovelyMan):

De ce nu? Sunt parintii ei, este majora intr-adevar deci nu o s-o frece cu tribunalul daca ei doi se vor desparti dar poate sa ajute in indreptarea situatiei. Nu crezi?

| Floris83 a răspuns:

Nu e prea corect, ca mama acum la vîrsta asta să flirteze cu bărbați pe net, părerea mea, e să mediezi pentru unitatea familiei voastre!

| Adina77 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te bagi intre ei.Si am dubii serioase cum ca mama ar vorbi cu unul pisi, in timp ce esti tu prin preajma.Doar n-ai 3 ani sa nu pricepi.