| snfchj a întrebat:

Buna TPU daca verisoara mea se casatoreste cu un baiat, baiatul ce o sa fie pentru mine_?

Răspuns Câştigător
| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Baiatul o sa fie un verisor de gradul 1-2 pentru tine... Sper sa va intelegeti bine

17 răspunsuri:
| Damian_Saniszlou_1997 a răspuns:

Eu cred ca tot verisor...banuiesc :O

| vali1985 a răspuns:

Verisor.

| dannys a răspuns:

Verisor prin alianta.

| drifterX a răspuns:

Pentru tine va fi var; te rog funda...

| RubikSD a răspuns:

O sa fie o ruda... adica sotul verisoarei (nu cred ca are vreo denumire speciala).

| bybytzel a răspuns:

Var....normal

| Portocalovinsky a răspuns:

Iti va fi verisor, dar nu stiu sigur daca aceasta denumire este cea corecta.
O zi buna!

| Paslaru_Cosmin_1995 a răspuns:

Da ca un verisor dar tu poti sa il consideri chiar c un var drept daca verisoara ta e vara dreapta cu tinewinking

| Gamerita a răspuns:

Var lol big grin

| Mmorrreee a răspuns:

Ca un fel de var.

| bostoaica a răspuns:

Cum sa fie var sau verisor? voi nu stiti ce inseamna asta?
e din sangele tatului tau sau a surori la maicata ca sa iti fie verisor? o sa iti fie o simpla ruda si nimic mai mult..cate aberatii pot spune unii.

| alexmircescu13 a răspuns:

Nu o sa fie nici un fel de ruda, o sa fie sotul verisoarei tale si atat. Sa aiba casa de piatra!

| LanaDelRayFan a răspuns:

Eu stiam ca e cumnat.

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Acel baiat v-a fii verisorul tau prin alianta!

| Yoana a răspuns:

Verisor.happy

| Nolkyz a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Cumnat e în cazul fraţilor, nu a verişorilor.