| ZuZu16Bby a întrebat:

Buna TPU vreau sa ii fac cadou un pandantiv cu jumate de inimioara unui prieten bun bine mai mult ca un prieten este:X:X:X:Xsi nu stiu cum sa il dau sa para mai special k nu vreau sa i se para k il iau prea direct. kutoate k e berbec si berbecii se iau direct.deci cum asi putea sa-i dau pandantivul sa fie mai special?kissfundita

Răspuns Câştigător
| DownAnima a răspuns:

Hmm aici e putin de gandit big grinSa vedem eu m-as duce la el/ea l-asi lua intr-o parte si i-as pune pandantivul in mana inchizandui mana fara sa vada ce esti si sa ii spui : Pretuiestel pentru ca este de la mine. Si pleci inainte sa deschida mana dand o impresie de eleganta :d Bafta

3 răspunsuri:
| ZuZu16Bby explică (pentru DownAnima):

Chear mi se pare o ideee wow...ft frumos si romantic multu`multkiss

| DownAnima a răspuns:

Cu placere! Mersi pentru Fundita happy

| Miaroberto a răspuns:

Atunci cand va intalniti ar trebui sa il dai si sa-i spui uite iti ofer aceasta inima (sau ce e aia) si spui vreau sa ai asta de la mine ca amintire sa-ti aduca aminte de clipele frumoase petrecute impreuna! apropo si eu sunt berbec