| Adysor92 a întrebat:

sunt baiat am 26 de ani! Momentan sunt in strainatate muncesc. Sunt singur si simt lipsa unei relatii cu o fata putin mai serioasa! Sperante mici dar astept. O zi frumoasa in continuare

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bună ziua. Sunt băiat muncesc în România și momentan mi e pofta de prăjituri. Ma duc la cofetărie da slabe șanse sa îmi treacă lenea

| Subsemnatul123 a răspuns:

Depinde unde esti. In Romania gaseai multe femei serioase. Daca esti in UK nu prea cred ca o sa se intample.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

In Romania? Femei serioase? Cred ca glumesti

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Unde am locuit eu prin Moldova, 90% din fetele pe care le-am avut in clasa erau fete "de casa", genul ala de fete cu care sa-ti intemeiezi o familie, nu cu care sa ai o relatie scurta sau pe beneficii. Astea inseamna pentru mine femei serioase. Poate nu sunt eu umblat prin tara sa le cunosc in functie de regiune. Tu de unde esti? Cum sunt femeile in zona aia?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Din Timisoara

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Oricum nu stau sa analizez fetele de la mine din oraș, am alte lucruri mai bune de facut

| Adysor92 explică (pentru Subsemnatul123):

Sunt in Franta, ideea ee ca vreau sa merg acasa sunt satul de strainii..si singur mie aiurea. Am avut relatii, dar nimic serios

| Adysor92 explică (pentru Subsemnatul123):

Salut, eu sunt din maramures. Ee sunt multe bagaboante si pe aicea. Fie ca iesi prin oras fie pe net fie dating...profit, nu stiu sa faca o mancare, etc. Pai hai fa-mi cunostinta de spui ca sunt femei de casa, oricum sperante slabe in ziua de azi.

| Hammurabi a răspuns:

"puțin mai serioasă?"
Adică nu vrei una total serioasă.
Vrei să aibă un oareșcare grad de neseriozitate. laughing

| mgtow a răspuns:

Nu o sa gasesti serioase mai deloc, indiferent ca esti in Romania sau strainatate. Trecem printr-o etapa a vietii cand femeile nu mai vor stabilitate cu un barbat sau cauta niste cioflingari. Daca te multumesti cu una grasa sau alta slaba cu osul si pielea de pe ea mai urata fi sigur ca nu te va trada deloc in viata.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Adysor92):

De cand am terminat liceul, multe si-au gasit prieteni, chiar si fata de care imi placea s-a combinat cu cineva cred ca dupa cateva luni dupa ce a terminat. Majoritatea s-au dus acum la facultati in Iasi, nu mai stiu acum daca au ramas la fel "de casa" fata de cum le stiam. Oricum nu mai tin legatura cu ele.

Nu stiu daca merita sa mai vii in Romania, poate doar daca ai vreo calificare ceva sa obtii un loc de munca putin mai decent. Eu unul doar pentru femei nu m-as intoarce in Romania, nici nu ma mai gandesc ca o sa am vreodata o relatie, daramite cu o romanca. Si strainii astia sunt atat de ignoranti si nepasatori dar ce poti face? Daca ai ajuns acolo macar tu sa o duci mai bine. Sau ai putea sa te muti in Anglia daca are cine sa te ajute. Cred ca limba este mai usoara si sunt sanse, mici ce-i drept, sa dai si peste romance.

| mentholinks a răspuns:

Pai daca astepti prietene atunci asteapta, mai degraba vine sfarsitul lumii decat sa vina una la tine.

| Couragebv a răspuns (pentru suntserios):

Buna ziua, muncesc si eu in Romania, am o logodnica Norvegianca, si imi place sucul de mere, dar nu imi place sa mi-l fac singur!