| Username272 a întrebat:

Buna ziua TPU, ma poate ajuta cineva ca am o problema in relatie? Am nevoie de un sfat, eu am o prietena de aproape 6 luni, ea sta in alt oras, noi ne vedem doar cand merg la ea ca pe ea nu o lasa la mine si eu as vrea sa ii fac un gest drăguț cand merg la ea, ce as putea sa ii fac? Sa o încânte, în afara de flori, ceva mai original ce sa nu fi primit de la nimeni, multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| costiceacristian200 a răspuns:

Ai putea să îi faci cadou un tablou!

| Bizon95 a răspuns:

Un costum de latex si un bici impletit cu dragoste, pe care ea sa le foloseasca pe tine big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă la tine în oraș poți să personalizezi o cană, pui pe ea numele ei și un mesaj de simpatie din partea ta.
Mai poți, dar trebuie să îi știi dimensiunea la braț, bijuteria Pandoral la o brățară.
Este un cadou deosebit, care nu se uită.
https://charm.ro/talismane-argint/price--100/

| gemeni6226 a răspuns:

Un lantisor, un inel, o bratara desi nu simpatizez userul sadrian 46 dar are dreptate cu raspunsul.Desi are un suflet cam de piatra dar stie raspunsul.Pate o data a avut suflet dar l-apierdut, si nu-l judec de ce.

| Adry05 a răspuns:

Mai bine îi trimiți prin poștă o scrisoare în care să-i spui ce simți pentru ea.

| mudokins78 a răspuns (pentru costiceacristian200):

De unde să ia ăsta un tablou de Van Gogh când el nu are bani nici măcar pentru o Dacia 1300?