| 2k18Tpu a întrebat:

Bunica mea are 84 de ani.De ce plânge mereu? sad

Răspuns Câştigător
| Sndnxnska a răspuns:

Oooof sad si bunica mea plange... dar are in jur de 70. Poate nu se simte bine, ii este rau sau ii pare rau ca viata ei se apropie de final... nu stiu sad incearca sa vorbesti cu ea, sa ii fii aproape, sa ii spui ca o iubesti, imbratiseaz o, petrece timp cu ea. Daca nu, mai tarziu vei regreta

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca are 84 de ani laughing

| Adry05 a răspuns:

Cel mai probabil o deprima varsta

| Freya1 a răspuns:

Cine stie poate este bolnava si o doare ceva, poate e aplecata de greutatile vieti sau realizeaza ca nu mai are mult timp din viata si e dureros mai ales cand ai copii si nepoti

| labis a răspuns:

Din cauza favoritului tau... dragnea

| 2k18Tpu explică (pentru labis):

Lasă miștourile si pune mâna pe un dicționar.

| labis a răspuns (pentru 2k18Tpu):

De la atata ironie, am dat in "diarie".las ce vrei tu, dar ce ne facem cu prostia care zace in tine?

| 2k18Tpu explică (pentru labis):

Numesti ironie ce zici tu dar eu nu prea cred.Rămâi cu mentalitatea ta ca o duci bine.

| labis a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Am facut fractura de neuron incercand sa deslusesc ce ai vrut sa zici aici "Numesti ironie ce zici tu dar eu nu prea cred"
ce ziceai de dictionar, sa pun mana pe unul? laughing
singura data cand ai atins unul, dictionar, a fost atunci cand nu mai aveai hartie igienica in casa.nu mai folosi cuvinte care habar nu ai ce inseamna, gen mentalitate

| 2k18Tpu explică (pentru labis):

Ești treaz man ce ai? Uită-te cum scrii si nici tu nu înțelegi ce scrii.Ce zic eu si ce zici tu.Sau ești de pe alta planetă?

| AlexandraOana97 a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Dă-i pace, acest individ bea apă de la găini nu degeaba comentează aiurea pe aici! Dacă ar fi față în față cu tine nu ar mai avea același tupeu să comenteaze aiurea, pe TPU toți au curaj să comenteze, este un frustrat ce să-i faci!

| Romanul86 a răspuns:

Poate are depresie!

| 2k18Tpu explică (pentru AlexandraOana97):

Ai dreptate.