| Pisicuta12345 a întrebat:

Bunica mea este in spital împreuna cu mama. Când o sun pe mama spune ca nu poate vorbi și plânge. Mi-e frica sa nu pățească ceva bunica mea! Ce sa fac ca sa ma calmez?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa te tii ocupata cu alte activitati gen citit, vazut filme etc. E normal sa fie suparata mama ta cand isi vede la randul ei mama bolnava, dar asta nu inseamna neaparat ca se va intampla ceva rau.
Insanatosire grabnica!

2 răspunsuri:
| Deni031 a răspuns:

Incearca sa te gandesti la lucruri bune, gandeste pozitiv.
Bunica ta o sa se faca bine, calmeaza te, nu te gandi la lucruri rele
Multă sănătate
M

| Pisicuta12345 explică (pentru Deni031):

O sa încerc! Mulțumesc pentru sfat!❤️