| Sfinnx a întrebat:

Care e comportamenul fetelor pe placul baietilor?

8 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Hard to get, sictirite. rolling on the floor

| nic3rr a răspuns:

Probabil sa fie ele insusi? Cel putin mie nu imi place sa vad la toti oamenii acelasi lucru. Be original and the dreams will come true. Pace!

| Sfinnx explică (pentru nic3rr):

Intreb din pura curiozitate =]]]

| SoranaSorryiubiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai nu stiu cum sa iti explic scumpa. laughing Baietii nu pre stiu ce vor uneoriwinking uneori vor ca fata sa fie perversa, sa il ''IUBEASCA MAI MUT'', sa nu se mai planga pentru unele chestiiof of of e greu cu baietii scumpa laughing eu pana cand am ajuns la prima tura a trbuit sa lupt mult laughing dar daca esti tu in poza de profil nu cred ca ai probleme. si cicatongueE PLACUL BAIETILOR.dar de ce? ei se comporta pe placu nostru? nici eu nu credeam asta laughing dar lasa ca iti spun eu..cand e vara trebuie sa fii mai sexy si sa fii langa el si sa nu te insele.atat! sper ca te-am ajutat scumpika :*

| Gabriela_Diana_1999 a răspuns:

I don't know..Sa fii tu insuti.cat mai naturala.si acuma depinde si de caracterul baiatuluihappy

| DNSK a răspuns:

Nu juca teatru! fii tu insute!

| Escov_Nicoleta_1997 a răspuns:

Fete diferita, da in general fetelor le plac baietii care au grija de ele si le ofera atentie.

| MiruD a răspuns:

Depinde de "placul baietilor". Unii vor fete cumnti, altii vor fete vulgare in comportament si limbaj. Difera de la caz la caz.