| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Care este cel mai enervant lucru de pe lume (dupa parerea ta)? Este legat de familie? Prieteni? Dragoste? Sau lucruri de zi cu zi?

9 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Prostii/incultii/agramatii care se cred buricul pamantului. Si sunt din ce in ce mai multi!

| nda a răspuns:

Minciunea, falisitatea, lingaii ...multe ma enerveaza in viata de zi cu zi, dar trebuie sa ignor si sa trec peste.

| BogdanKing27 a răspuns:

Să iubești pe cineva și să-ți fie dați papucii fără nici un motiv

| Samariteanul a răspuns:

Prostia si spiritul de turma!

| nda a răspuns:

Am uitat sa zic de asistatii social. De as avea putere, sclavi i-as face pe toti.

| TediL a răspuns:

Sincer ma enerveaza persoanele prea încrezute
Gen,, stii cine sunt eu"?
Sau când ești criticat doar pentru ca esti fericit

| TediL a răspuns (pentru BogdanKing27):

Uneori iubirea poate fii falsa sau doar o persoana sa iubească intr-o relatie, cu toate ca tu n-ai nici-o vină
Uneori e bine sa ai o relatie, mai ales când esti singur te simți inutil sau ai gânduri negative asupra ta
Dar nici când pui prea mult suflet nu e bine, eu is un tip foarte urât, s am pus suflet pe o fata ce o plac din 7 martie 2017, și totuși n-am sanse cu ea.
Gândește pozitiv fete mai sunt,iubirea trece, vei cunoaște fete noi,durerea despărțirii nu e una plăcută,dar nici imposibilă
Timpul iti va aduce ceva mai bun mai ales că am văzut dupa cum te-ai adresat,politicos intr-un mod inteligent și chiar mi-a atrans atenția intrebarea ta, nu te cunosc dar totuși pariez ca tu ești o persoana greu de neiubit.
Depinde si de fete, nu mereu e vina noastră când n-avem noroc in dragoste
Probabil n-ai oferit ce a vrut ea, poate voia un tip,, badboy"
Tu gândește-te la binele tău, că viața îți oferă tu doar trebuie să păstrezi si sa știi ce păstrezi.
Multa bafta si nu fii supărat, ca vei fii iubit la randul tău happy

| BogdanKing27 a răspuns (pentru TediL):

Mulțumesc
cum ție Facebook-ul?

| VICTORTPURO a răspuns (pentru BogdanKing27):

Foarte corect Bogdan, mai ales cand oferi acelei persoane cadouri si toata atentia ta, si ajungi sa fii tradat si batjocorit.