| just.for.you a întrebat:

Care sunt mai de incredere baietii sau fetele?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ambii, si fetele, dar si baietii happy
Exista fete barfitoare, invidioase, neprietenoase, increzute... dar si baieti barfitori [am auzit ca barfesc mai mult ca fetele laughing ], invidiosi.etc.
Nu cred ca are atat de mare importanta ce gen ai, F sau M, important, inainte de toate este sa fi om.mai rar prin timpurile noastre.

12 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Depinde de caracter.

| JustMeFlory a răspuns:

In egala masura! SUnt unele tipe atat de parsive si rele incat nu iti vine sa crezi! Sunt invidioase, barfesc s. a. m. dhappyDar sa stii ca si baietii barfesc...la fel de multlaughinglaughing...stiu sigur pentru ca eu in maj timpului stau cu gagica'miu si cu prietenii lui...barfesc mai rau ca fetele, pe x ca e nu stiu cum, pe y ca are nu stiu ce...straight face

HepHap
| HepHap a răspuns:

Woody Allen, intrebat care sunt mai de incredere, blondele sau brunetele, a raspuns candva: Caruntele!

| machupicchu a răspuns:

Bunica spunea."vai, copii din ziua de azi."
Mama spunea : " vai copii din ziua de azi..."
Eu : sper ca ma voi abtine, si ca voi incerca sa-i inteleg asa cum sunt : mai de incredere sau nu, mai barfitori sau nu, mai "zapaciti" sau nu... etc.
Nu exista diferenta... totul depinde de educatie, caracter... si mai ales de cel care acorda incredere...(sa stie din start daca sa o acorde sau nu)

Shin
| Shin a răspuns:

Baietii, clar. Fetele sunt mult prea perverse sa ai incredere in elewinking
Shin.

| BUBULINA a răspuns:

Nici fata nici baiatul
mai rar in ziua de azi gasesti o fata sau un baiat cuminte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti sint de incredere nu insa cind vine vorba de dragoste...Atunci,eu personal, nu mai am incredere nici in mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea in ziua de azi nu mai poti avea incredere in nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bey, baietii nu barfesc, ei fac schimb de informatii... da? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca baietii. da ce credeai? de ai pus asemenea intrebare? e clar baaaiiieeetiiii.

| tesolent a răspuns:

Nimeni numai e de incredere in ziua de azi toti vor sa te calce in picioare