| anonim_4396 a întrebat:

Ce intrebari ia-si mai putea pune prietenului meu sa vad daca tine la mine si daca ma iubeste cu adevarat?

6 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu trebuie sa-l intrebi nimic.Dovada ca tine la tine este suficient daca :te suna zilnic minim trei ori, vb mereu frumos si cu rabdaresi il intereseaza tot ceea ce ii zici.Aceste trei sunt mai mult decit suficient crede-ma, am experienta.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu ai ce intrebari sa ii pui...
El trebuie sa iti arate prin vorbe si fapte.
Sa te sune, sa ii pese de tine, sa vrea sa te vada cat mai des - asta e iubirea.
Nu se poate demonstra doar prin raspunsurile unor intrebari, trebuie sa iti arate el cat de mult insemni pentru el.
Succes happy!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Vorbele vin si pleaca, oricine poate spune orice.Insa adevarul il vei observa poate dintr-un gest mic, simplu, aparent banal, dar care ascunde mult mai multe decat un cuvant.

| whitesensation a răspuns:

Comporta-te urat cu el cateva zile, si daca o sa reactioneze in mod sigur nu vrea sa te piarda. funda?

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca esti gravida si vrei sa pastrezi copilul.

| andreeaandra989 a răspuns (pentru neutrino):

Doamne nuuuuu niciodata sa nu faci asta