| anonim_4396 a întrebat:

Ce isi doresc cu adevarat femeile?

35 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pe femeie nici diavolul nu o mai satura-pentru ca ele isi doresc cu adevarat foarte multe. Din nefericire, pentru marea majoritate raman doar dorinte.Macar daca ar ramane cu iubirea, respectul, fidelitatea, grija partenerului, sanatate, un corp frumos. Celelalte, nu sunt esentiale, dar fiecare isi doreste foarte mult. Daca s-ar putea toate ar fi models, cantarete sau actrite, vor jaguare si...cai verzi pe pereti.Viata le mai tempereaza, dar daca pleaca prin strainatate, o iau de la capat.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Aceasta ultima dilema, mai mult sau mai putin retorica, a bunicului Freud, cred ca ar putea semnifica o situatie complexa, confortabila, in care femeia/ile sa aiba parte de dragoste, securitate materiala pentru ea si copii, o proprietate cat de cat faina, si o casa, masina, caine, pisica, prieteni si prietene ok, posibilitatea de a da petreceri, de a calatori, de a experimenta diverse ( bungee jumping) de a avea certitudinea ca e neinlocuibila, ca va fi mereu unica si iubita pana la sfarsit, ca va dansa la nunta copiilor ei si se va juca cu nepotii si ca va imbatrani frumos, bucurandu-se de tot ceea ce o inconjoara, are si a avut, gradinarind, scriind si impletind diverse pentru nepotei si oranizandu-le zilele de nastere, savurand cresterea si evolutiile lor, cu toate nazbatiile inevitabile, si, pe cat posibil, sa regete cat mai putin din cele facute, dar si nefacute!, etc...

| Razvan a răspuns:

Neuronibig grin

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cica fericirea. Si de cele mai multe ori le lipseste fix ce le-ar trebui ca sa fie fericite. Sa nu facem confuzie cu vreo stare de moment, e vorba de fericire absoluta si eterna. Si singurii vinovati ca nu o pot avea suntem noi, niste chinuiti de soarta crying

Abh
| Abh a răspuns:

Stabilitate.

cami
| cami a răspuns:

Sprijin, ofera-i dragoste si sprijin, tandrete, interes.

| Vizitiul a răspuns:

Sa faca cumparaturi!

| LuS[z] a răspuns:

Iubire sanatate respect intelegere si banibig grin

soothe
| soothe a răspuns:

Sa fie fericite; asa cum barbatii isi doresc sa fie multumiti!

| adyth a răspuns:

Sa nu vada riduri sau par alb big grin (nu e insulta doamnelor, va respect happy )
dar o femeie frumoasa imbatraneste frumos...si indiferent de varsta, riduri sau par alb, tot frumoasa va fi happy.
Cred ca asta isi doresc de fapt femeile. Frumusete. Frumusetea le da incredere in ele si in fortele proprii, asa ca daca au asta, pot avea orice altceva isi doresc, nu? tongue

| psihox a răspuns:

Ai vrea sa te descoasa si sa te intoarca pe toate partile pana ai ameti in viata?

| mariobros a răspuns:

Tot ce au altele.

| HBK a răspuns:

Sa fie tratate ca atare.

| HBK a răspuns:

Opusul barbatilorhee hee

| Frogie a răspuns:

Asta depinde de fiecare femeie in parte! :->

| profudereligie a răspuns:

Este lucrul pe care şi-l doresc şi bărbaţii: dragoste.
Şi asta înseamnă toate cele trei puncte de mai jos, împreună:
- să fie îngrijite de cineva
- să îngrijească pe cineva
- sex.
Ideal ar fi ca pe toate să le descopere la aceeaşi persoană...

| ////////////// a răspuns:

Isi doresc sa fie iubite cu adevarat, luate in seama si sustinute la bine si la greu.

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Inca nu s-a descoperit! e o intrebare retorica. rolling on the floor

| vyo a răspuns:

Ce isi doresc si barbati.

| florin_7920 a răspuns:

Un jaguar, o vulpe, un taur si un bou asta doresc femeile.Imi cer scuze dar nu toate.

| Paris a răspuns:

Cum ce isi doresc femeile? isi doresc tot ceea ce stiu ca pot avea. Isi doresc o frumusete izbitoare si netrecatoare, o cariera extraordinara, isi doresc un sot puternic care sa le ofere siguranta si multa multa iubire, un camin fericit cu vreo 2-3 puradei. A, si nu in ultimul rand, haine genti, pantofi, parfumuri cosmetice, buzele angelinei jolie, banii lui bill gates, si cate si mai cate... E un "etc"din acela ff lung

| Nita a răspuns:

Asta ma intreb si eu laughing buna intrebareawinking

| fastlane a răspuns:

Isi doresc imposibilul laughing

| mirey_4137 a răspuns:

Raspunsul la intrebarea asta tu il ai deja numai ca astept sa o spuna altcineva! tu ce crezi ca isi doresc? tu sti deja raspunsul numai ca incerci sa-l negi! cauta inauntrul tau raspunsul si il vei gasi! este simplu! de aceea incerci sa-l negi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici ele nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fiecare in parte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei imposibilul dar barbatii ce vor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul. Tot ceea ce mintea isi poate imagina. Si ma refer totul in simtul rationalului si al masurii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeile, oare cesi doresc femeile ...sa fie in primul rinnd intelese, adica sa i se indeplineasca toate capricile, barbatii sa fie la picioarele lor

Răspuns utilizator avertizat