| eu_3271 a întrebat:

Ce n-ati face nici pentru 10 milioane de euro?

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Nu as face nimic rau familiei mele, si nu as face nimic care m-ar putea impiedica sa ma bucur de puhoiul ala de bani gen sa imi trag un glonte in cap si din astea, dar in rest, orice baby orice, ba chiar as incerca sa-l omor pe bin laden!

37 răspunsuri:
| nu conteaza_8511 a răspuns:

Pai...in primul rand nu m-as prostitua. Apoi, nu mi-as lasa iubitultongue

mira
| mira a răspuns:

N-as ucide, n-as fura, n-as face compromisuri rusinoase.

| kitty_8919 a răspuns:

Nu as merge naptea intr'un cimitir:O

| hândel a răspuns:

Nu mi-as taia unghiile de la picioare, care deja au facut roata degetelor pana-n talpi. laughing As spune ca multe n-as face pentru. 10 mil. dar pus intr-o astfel de situatie, raspunsurile mele altele ar putea fi. Daca ar fi pentru. a-mi salva partenera, sau un membru al familiei, as face orice.

| Silvia a răspuns:

Nu as omori...si altelehappy

| funnymantm a răspuns:

Nu as asculta manele laughing

| fzcsm a răspuns:

Nu as ucide un om sau un animal.

| cioko19 a răspuns:

Nu as omori, nu m-as prostitua si n-as lasa familia mea si iubitul meu pentru nimic in lumehappy

| albastrel a răspuns:

N-as ucide, nu m-as vinde si atat big grin

| hashe86 a răspuns:

Nu mi-as incalca principiile de viata de baza. banii nu pot cumpara pierderea respectului de sine aparut ulterior.

| psiholoaga a răspuns:

Nu as ucide.

| Daisy. a răspuns:

Nu mi-as da pisica nici pe 50big grin...si nici nu as ucide

| EUSIATIT a răspuns:

NU as ucide. si nici nu as fura. DE prostitutie nici nu se pune pb ...in plus ca am si o virsta [ banii sunt importanti dar decit sa le duci grija mai bine le duci doru si cistigati muncind nu pomana

| Flav a răspuns:

Nu mi-as pierde demnitatea.

| emy a răspuns:

Nu as face nimic din ceea ce contravine bunelor moravuri, omeniei, bunului simt etc.Stii tu vorba aceea:sarac si curat.Eu una prefer sa nu am bani si sa fiu linistita in sufletul meu si impacata, decat sa am bani, si sa am constiinta incarcata, si demnitatea pierduta.La ce-mi mai folosesc acei bani? La nimic.Asta e o amagire.

cami
| cami a răspuns:

Nu stiu... da-ne tu niste variante.
Dar, nu mi-as pune streangul de gat, nu mi-as lasa familia, n-as inghiti voma altuia [scarbos, scarbos.], si... n-as ucide.

| scootsie a răspuns:

Nu m-as indeparta de Dumnezeu si de voia Lui.

| eu_3271 explică:

@cami vai 100 d ani daca ma gandeam si aia cu voma nu mi-ar fi venit in minte rolling on the floor da, pai chiar e scarbos straight face

cami
| cami a răspuns:

@cineva. eee pai vezihee hee mie mi-a trecut instant prin cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahaha! ce tare.majoritatea dintre fete nu s-ar prostitua.doamne,cata ipocrizie la noi la romani. oh go on

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Crima.

| VladDu a răspuns:

Crima si poate si altele gen sa ma arunc de la etaju 10 si alte prostii prea periculoase.

Răspuns utilizator avertizat
| diiiiiannnnaa a răspuns:

Nu as ucide, nu mi-as lasa familia :p nu m-as vinde happy tu?

| carminaburana43 a răspuns:

Nu as ucide; nu as maltrata fizic o fiinta umana; nu as sari cu parasuta; nu m-as baga intr-o incapere plina de :serpi; paiajeni; soareci; sobolani; carnivore; rechini sau orice imi poate periclita viata; nu m-as droga; nu m-as amputa; nici macar degetul mic; nu mi-as desfigura chipul; nu as face nimic ce mi-ar dauna serios sanatatii; nu as face body jumping sau sporturi extreme din care pot iesi paralizata sau distrusa pe viata.

| ubitzika a răspuns:

Nu as ucide si nu mas prositua si nu mias lasa prietenii la geru niciodata:X

| ammodytes a răspuns:

Nu as face compromisuri majore, cum ar fi: nu as ucide, nu m-as vinde si ca si funnymantm, n-as asculta manele!

| aytak a răspuns:

Ca sa te vinzi mai intai trebuie cineva sa te cumpere ...asta asa... o remarca la posturile cu "nu m-as vinde/prostitua"...Eu nu as face nimic pentru 10 mil euro...

| eu_3271 explică:

Eu ma gandeam ceva de genul vine un om si iti zice 'uite, daca faci chestia asta (ceva ce poti face pe loc sau care sa dureze maxim cateva ore) iti dau 10 mil de euro si esti liber sa pleci cu banii si sa faci ce vrei pe urma'

Ce n-as face eu: nu mi-as pune in pericol sanatatea sau libertatea (pentru ca altfel n-as mai putea sa ma bucur de banilaughing) si n-as face rau familiei si prietenilor. In rest, nu stiu, m-as gandi bine inainte sa accept sau nuhee hee Tin cont de faptul ca majoritatea oamenilor chiar daca si-ar strange toti banii pe care ii castiga 9fara sa cheltuiasca nimic) tot n-ar ajunge sa stranga macar 1 mil.

Eu as face sporturi extreme si de gratis. De fapt, as si plati pentru asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare. Unele "nu mas prostitua, sau nu as omora un animal, sau nu mias da pisica.". pentru 10 milioane de euro. avand in vedere ca cu banii aia iti iei vile si masini si mai si traieti toata viata fara sa mai misti 1 deget eu nu cred ca nu se merita sa dai o mata sau etc. eu sincer pentru banii astia nu mias omora parintii sora si iubitu. in rest da! vorba lu "cineva" e prea ipocrita lumea... auzi u vorba, sarac da curat. iti vine sa te... pe ea curatie. lacat e de greu sa ajungi cineva (si cand spun cineva nu ma refer la un loc de munca platit cu 30 de mil de lei pe luna ci sa traiesti asa cum toti viseaza) in zilele nostre.pentru banii astia merita sa faci multe sacrificii. bine, atat intrebarea cat si raspusurile erau puse ca intr-un joc pe hartie sau ca intr-un film unde nimeni nu sufera ci e totul fals. deci avand in vedere ca nimeni nu venea acu sa zica acu te prostituezi sau altceva puteati sa fiti sinceri...