| eu_3271 a întrebat:

Ce n-ati face nici pentru 10 milioane de euro?

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Nu as face nimic rau familiei mele, si nu as face nimic care m-ar putea impiedica sa ma bucur de puhoiul ala de bani gen sa imi trag un glonte in cap si din astea, dar in rest, orice baby orice, ba chiar as incerca sa-l omor pe bin laden!

37 răspunsuri:
| Jonsdottir a răspuns:

Ce? nu-s cam multi bani? ce sa fac eu cu atatia? daca innebunesc ca am atatia bani si trebuie sa-i dau la psiholog, psihiatru si pentru spitalizare?
nu vreau atatia bani tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-as bate joc de cineva lipsit de aparare(care are mai de graba nevoie de ajutorul meu decat de rautate)

| Andreeagen a răspuns:

Nu as comite omucidere...

| Misterious a răspuns:

Nu as omora.
@funnyman=>>manele vei asculta fara sa fii platit la orice nunta vei merge inclusiv a ta. daca nu esti insurat pentru ca asta cere publicul asa ca mi se pare putin aiurea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ade, nu ar merge noaptea in cimitirrolling on the floor. Glumesti? Ptr 10 mil` de euro as dezgropa si un mortoh go on...Is sigura k si voi ati face`olaughinglaughing. Apropo amuzanta intrebarea:*:*:*.

| gurl a răspuns:

Hm... dar oare pentru 10 mil de euro ce`am fi dispusi sa facemthinking avand in vedere criza asta economik care lasa oamenii p drumuri cred ca multi ar f dispusi sa fac orice doar sa prim shansa de a lupta pentru aceasta suma de bani.sincer nu am un rasp acumbig grin

| monyk a răspuns:

Nu as ucide, nu as lasa persoanele iubite balta, nu as curvi...