| eu_3271 a întrebat:

Ce n-ati face nici pentru 10 milioane de euro?

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Nu as face nimic rau familiei mele, si nu as face nimic care m-ar putea impiedica sa ma bucur de puhoiul ala de bani gen sa imi trag un glonte in cap si din astea, dar in rest, orice baby orice, ba chiar as incerca sa-l omor pe bin laden!

37 răspunsuri:
| gurl a răspuns:

Hm... dar oare pentru 10 mil de euro ce`am fi dispusi sa facemthinking avand in vedere criza asta economik care lasa oamenii p drumuri cred ca multi ar f dispusi sa fac orice doar sa prim shansa de a lupta pentru aceasta suma de bani.sincer nu am un rasp acumbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahaha! ce tare.majoritatea dintre fete nu s-ar prostitua.doamne,cata ipocrizie la noi la romani. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare. Unele "nu mas prostitua, sau nu as omora un animal, sau nu mias da pisica.". pentru 10 milioane de euro. avand in vedere ca cu banii aia iti iei vile si masini si mai si traieti toata viata fara sa mai misti 1 deget eu nu cred ca nu se merita sa dai o mata sau etc. eu sincer pentru banii astia nu mias omora parintii sora si iubitu. in rest da! vorba lu "cineva" e prea ipocrita lumea... auzi u vorba, sarac da curat. iti vine sa te... pe ea curatie. lacat e de greu sa ajungi cineva (si cand spun cineva nu ma refer la un loc de munca platit cu 30 de mil de lei pe luna ci sa traiesti asa cum toti viseaza) in zilele nostre.pentru banii astia merita sa faci multe sacrificii. bine, atat intrebarea cat si raspusurile erau puse ca intr-un joc pe hartie sau ca intr-un film unde nimeni nu sufera ci e totul fals. deci avand in vedere ca nimeni nu venea acu sa zica acu te prostituezi sau altceva puteati sa fiti sinceri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-as bate joc de cineva lipsit de aparare(care are mai de graba nevoie de ajutorul meu decat de rautate)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ade, nu ar merge noaptea in cimitirrolling on the floor. Glumesti? Ptr 10 mil` de euro as dezgropa si un mortoh go on...Is sigura k si voi ati face`olaughinglaughing. Apropo amuzanta intrebarea:*:*:*.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Nu as ucide, nu mi-as lasa familia :p nu m-as vinde happy tu?

| kitty_8919 a răspuns:

Nu as merge naptea intr'un cimitir:O

| aytak a răspuns:

Ca sa te vinzi mai intai trebuie cineva sa te cumpere ...asta asa... o remarca la posturile cu "nu m-as vinde/prostitua"...Eu nu as face nimic pentru 10 mil euro...