| elyd12 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Poveste de viata" compusa de mine? Astept pareri pozitive sau negative, like-uri si voi posta si continuarea:)
http://blogul-pentru-tine.blogspot.ro/2013/09/poveste-de -viata.html

Răspuns Câştigător
| anabelisa a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea, aceasta''Poveste de viata'' ar avea nevoie de mai multa actiune, nu stiu daca ceea doresc sa exprim se va intelege.Sa fie ceva mai mult decat o conversatie banala intre doua colege, ceva care sa te faca sa ramai in suspans si sa-ti starneasca interesul de a o citi in continuare.
Poate parerea mea este gresita.Eu sunt adepta romanelor politiste si mai putin acelor care implica povesti de dragoste si alte romantisme. Spun asta, pentru ca banuiesc ca totul a pornit de la baza unei povesti de dragoste.Asta nu inseamna ca nu apreciez ceea ce faci.
Mult succes pe mai departe!

8 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Fain!

| AlinnaAly a răspuns:

Buna! Este foarte frumoasa povestea ta. Asteptam continuarea! :*

| elyd12 explică:

Astept pareri si like-uri pe blog si voi adauga si continuarea cat pot de repede big grin

| elyd12 explică (pentru anabelisa):

Inteleg ce vrei sa spui. E prima poveste pe care o scriu, poate mai exista si greseli. Multumesc! Si multumesc si pentru sfat!

| mihaelaa18 a răspuns:

Foarte frumos, chiar ai talent!
Mult succes in continuare!

| Dumitrescu_Monica_1992 a răspuns:

Frumos

| elyd12 explică (pentru mihaelaa18):

Multumesc!

| elyd12 explică (pentru Dumitrescu_Monica_1992):

Multumesc