| OanaMariaG a întrebat:

Ce parere aveti despre punerea pozelor de cuplu la profilele diferitelor conturi de socializare? vi se pare o chestiune persoanala sau nu ar trebui sa ascunda nimic de persoana iubita? multumesc

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Pai daca e `persoana iubita` nu trebuie sa ascunda nimic normal, atata timp cat sunt decente, simpatice, normale, sa arate fericirea si intelegerea unui cuplu, e totul foarte ok.-

| pTheodora a răspuns:

Daca poza aceea reprezinta, ca sa zic asa, cuplul, dar nu e o poza in care sunt intr-o postura ce nu ar trebui aratata la toti, da poate fi pusa. Si eu m-am saturat sa vad numai poze in mare se saruta frantuzeste.

| OanaMariaG explică (pentru pTheodora):

Dar daca persoana iubita nu vrea sa puna poze cu ei doisi numai cu el spunand ca este ceva persoanal.

| LadyMelian a răspuns:

Nu vad nimic rau in asta.Si eu si el avem poze cu noi doi la profil pe facebook, youtube, lastfm.Pe celelalte conturi (forumuri, etc) avem avatare cu oricealtceva ne reprezinta, nu poze cu noi impreuna sau singuri.

| LivingLouder a răspuns:

Nu ar trebui sa ascunzi persoana iubita din moment ce o iubesti.