| Noeee a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa scap de anxietate?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul Psihiatru pentru o evaluarea corecta, terapie si medicatia care sa te ajute.

| LisaJulie a răspuns:

Trebuie sa mai ieși in lume și vorbești cu diferiți oameni și cel mai important sa nu iei telefonul mobil cu tine

| Yaesmin a răspuns:

Ia xanax.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Orice altceva numai să nu-ți amintești de ea! Și oare de cine/ce ți-e frică? Astea sunt în capul tău, dracu' nu-i atât de negru pe cât pare... Bea un ceai de lavandă, ieși la o plimbare cu un om de suflet, mănâncă o înghețată de ciocolată, cumpără-ți o bijuterie cool, mănâncă sănătos, bea lichide multe, fă-i un sport și bagă frica la coșul de gunoi că nu merită să o ai pe aproape. Ești valoros, ai mulți ani frumoși înainte și timpul e scurt! Trăiește-l din plin și nu uita să miroși o floare! Numai bine!

| Miruna333 a răspuns:

Terapie

| Mindfulness a răspuns:

Sa socializezi cu persoane necunoscute și să ieși din zona de confort. Daca e severa cu tratament și psihoterapie o poți vindeca.

| assassinnul a răspuns:

Bea vodka cu bere Heineken ca iti trece repede, pentru. un boost in sanatate baga la pacanele