| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse va avea(are) un baiat timid sa fie cu o fata?(vreau rasp argumentate) pentru cel mai bun rasp funda:X

11 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Fetelor le plac mai mult baietii timizi decat cei badarani care se dau la ele cu replici nasoale. Prin felul lui de a fi poate atrage o fata in multe feluri doar zambindu-i timid o poate face sa se indragosteasca de el. Sunt sanse ca la oricare alt baiat doar ca trebuie sa stie cum sa se exprime prin timiditatea lui.

| mat31new a răspuns:

Ai multe sansewinking uita-te des la ea si priveste-o in ochi, vorbeste cu ea (cum a zis stefiii, fara replici smechere) si arata-i ca iti pasa de ea. noroc

| deedeetzi a răspuns:

Ai mai multe sanse decat majoritatea baietilor care nu stiu sa vorbeasca cu fetele decat cu replici de agatat, sau decat cei care se cred cei mai cei in toate! Pentru ca o fata vrea sa vada ca acelui baiat chiar ii place de ea.Si cei timizi au mai multe sanse sa arate asta decat cei cu tupeu in ei.
Nu spun ca a avea tupeu in tine e rau.Doamne fereste. E bine sa ai, sa fii mai direct. Dar ce-i prea mult strica.
Mult succes!:*

| nesuferit a răspuns (pentru deedeetzi):

Asta e valabil doar teoretic, ca practic nu se intampla asa niciodata

| oanamari333 a răspuns:

Baietii timizi sunt pe placul nostru! Dar baietelul timid daca da un trandafir fetei dorite si spune cuvintele I love you! (dar in engleza) sintem cucerite! Astia sunt pasii! Si ai cucerit-o pe loc! Pe urma te descurci si singur!

| sabin89 a răspuns:

Cam 42%

| Hash001 a răspuns:

0%

| rody5 a răspuns:

Pana la punctul cand isi da seama baiatul ca toti suntem oameni si ca daca mai sta mult degeaba gandindu-se ce sanse are sa fie cu ea nefacand nimic sunt 100% sanse sa i-o ia altu inainte sa o curteze si sa fie cu ea.
Nu te mai ruga atata si vbeste cu fata big grin
2 posibilitati:
1 - o sa ajunga sa te placa si posibil sa evolueze o relatie;
2 - nu va potriviti si n-ajungeti sa aveti o relatie; dar hey! macar atunci n-ai avea ce sa regreti pentru ca ai incercat macar sa vb cu ea si sa-i arati ce simti.

In orice caz regretam mereu ce n-am facut decat ce am facut.
big grin

| IubesteEa a răspuns:

Are sanse de ce sa nu aiba? mie imi plac baietii timizi dar si cei curajosi, cei timizi au sanse ca ei stiu ce inseamna iubire ei nu isi bat joc de o fata o iubesc asa cum e ea (cu sau fara defecte)si cei timizi ar trebui sa ia si ei initiativa adica sa nu astepte sa vina fata la el tu du-te la ea vorbeste cu ea cerei idul daca nu ai curaj cerei unei prietene de a ei fa-ti curaj nu e greu! funda puppy dog eyes

| Nayuky a răspuns:

Dupa mine, da. dar asta pentru ca si eu sunt timida cand vine vorba de asa ceva.

dar unelor fete le plac baieti timizi pentru ca se pot juca cu ei iar altor fete le plac baietii timizi pentru ca isi doresc sa oferaiubire cuiva care le va da tot iubire.
Cel mai bine este sa ai grija peste ce fel de persoane dai.

| Nayuky a răspuns:

Scuze pentru greseli..am uitat sa verific