| Mimo2 a întrebat:

Ce spuneți, poți ieși din friendzone cu un sărut ca la carte?

20 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Dupa ce termini cu cartile poti incerca si cu o femeie

| Mimo2 explică (pentru Doja):

laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Iar ca recompensa o sa primesti o geanta in mufa.winking laughing laughing laughing

| alex15ccc a răspuns:

Daca esti in friend-zone inseamna ca nu poti sa dai un sarut "ca la carte"

| Adry05 a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Nu,poti iesi daca te schimbi fizic si o atragi fizic, in zona aia esti perceput ca fiind fratele ei

| OldSoul a răspuns:

Doar cu un sarut?
Neah, asta se intampla doar in filme.
In realitate treaba e mult mai complicata.

| CdeMetal a răspuns:

Mai bine ii dai cu o bata in cap si o iei acasa.

| PumpkinDoll a răspuns:

Fata n-o sa mai vorbeasca cu tine o perioada sau de tot, ori o sa te respinga si o sa o dai in penibil, ori iti da o palma-n dinti, ori...da, poate iesi din friendone.POATE....adica 5% sanserolling on the floorDeci mai bine nu incerca, nu functioneaa ca-n filme.

| Peridava a răspuns:

Da, poti iesi, dar in directia opusa, nu in cea dorita de tine.

| Lioana a răspuns:

Nu poti sa saruti fata fara sa simti ca si ea vrea asta. Altfel o sa iesi din friend zone fara a intra in love zone.

| Ionut58282856 a răspuns:

Urasc cuvantul friendzone, termenul asta in mortii lui. Fa ce vrei, nu ai creier si vrei sa gandim noi pentru tine?

| NicoleEazi a răspuns:

Pai.......asta e cu dus si intors, o sa iti zic asa pe sleau ce gandesc eu. Daca unul dintre parteneri e super frumos si celalalt nu prea sunt 2 posibilitati sa primesti dupa sarutul ala o palma asa ca la carte si sa nu mai vorbiti niciodata sau sa isi dea seama ca si de partea opusa ar fi atractie si sa se formeze o relatie.In primul rand trebuie sa analizezi de ce esti inca in friendzone sau de ce te-a bagat acolo

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Nu doar fizic, trebuie sa te si duca bibilica cateodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu alta si sa te vada. Nu-i mai arde de fz când te pierde.

| Dalmore a răspuns:

Nu

| Holiday a răspuns:

Clar ca poti, nu te lua dupa ce zic astia pe aici.
Ori o dai pe spate, ori iti iei una peste ochi. In ambele cazuri e foarte probabil sa iesi din friendzone.
Nu neaparat in directia in care vrei tu, dar de iesit e foarte probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate un sarut ca la carte de catre alt baiat. Poti tu sa faci ce vrei, atata timp cat nu schimbi absolut totul la tine, nu iesi din prostia aia. Clar ai intrat acolo ca nu e atrasa de tine. Plus ca s-ar putea sa iti iei una peste ochi daca incerci macar sa o saruti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Numai daca era atrasa de tine dinainte, iar sarutul a fost doar o 'concretizare'.
Daca te refuza prin orice alta metoda, cu sarutul vei iesi din friendzone, adica din anturajul ei cu totul.

| Logann a răspuns:

Cred ca asta se numeste agresiune violonista.