| AnneRose1995 a întrebat:

Ce te face sa te casatoresti cu o fata?- o intrebare pentru barbati

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Faptul că nu esti gay. Dacă nu ești gay te casătoreăti cu o fată. Nu?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce as strica o relatie de durata cu asa ceva? Mai bine zic pas. Oamenii se schimba mult dupa casatorie, din pacate nu mereu in bine. Avand in vedere cum lumea divorteaza in prostie in ziua de azi, imi da mai multa dreptate.

| Iunix a răspuns:

Simplu, o văd, e frumoasă, îmi place, vreau să fiu cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statutul social, degeaba-i frumoasa daca o strange saracia de gat.

Bula
| Bula a răspuns:

Casnicia este ca o firma:
Fata te bombardeaza cu oferte de nerefuzat (marketing).
Ascultandu-i promisiunile te casatoresti cu ea (asociere).
In urma casatoriei, sotia iti da listele de cumparat (aprovizionare) si alege ce ai voie sa-ti folosesti din bunurile cumparate si cum sa ai grija de lucrurile din casa (gestiune).
Dupa fiecare an iti faci calculele si observi ca, deseori ramai cu minusuri (contabilitate).
Daca asculti indicatiile pretioase, ramai cu nimic (faliment) si divortezi (lichidare).

| Blastphemy a răspuns (pentru Iunix):

Înseamnă că dacă ești atras sexual, gata. Hai! În ziua de azi se pune prea mare preț pe aspectul fizic.

| Iunix a răspuns (pentru Blastphemy):

Măcar sunt sincer. Nu te mai minții singur. Da, se pune mare accent pe aspectul fizic şi 99, 99% din oameni îşi formează prejudecăți încă din prima secundă când vede o persoană nouă.

| Blastphemy a răspuns (pentru Iunix):

Asta nu înseamnă că nu se exagerează cu asta. Știi expresia aia, „frumoasă și proastă"?

| DAnc3 a răspuns:

Sa aiba cel mai misto fund posibil si tate de asemenea.

| Teffan a răspuns:

Nimic,nu suport ideea de casatorie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa vad cum e sa iti bati nevasta