| alinutzulll a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a cucerii o fata?FUNDAAAA!Repedeeeeeee

Răspuns Câştigător
| LittleOwl a răspuns:

Hai sa o luam usor
daca vrei sa cuceresti o fata trebuie sa te apropi usor de ea si sa intri cu ea in vorba
de exemplu
baiatul: ce faci
FATA:BINE
ma intrebam daca ai treaba duminika
NU DE CE?
vrei sa mergem in parc, la film;(oriunde in principiu un loc romantic)
daca va intalniti trebuie sa ii aduci ceva spre exemplu un ursulet mare de plus sau bomboane si flori stati pana mai tarziu si inaine sa plecati va asezati pe o banca ii spui ce simti si va sarutati asa se cucereste o fata

sper ca te-am ajutat te rog FUNDa

6 răspunsuri:
| ursachy a răspuns:

Bea sange de taur. smug bun pentru femei daca il beau barbatii

| LittleOwl a răspuns:

Te rog funda

| MrAngelus a răspuns:

Pentru a cuceri o fata, trebuie sa citesti asta: http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html

| Aurelian0709 a răspuns:

Du-te la ea și baga-o intru n colt și spune-i ca vrei sa o f... tongue

| LittleOwl a răspuns (pentru LittleOwl):

Cuma mers?

| MayBeWill a răspuns:

Ii spui...ah ce ti-as face daca nu as fi impotent laughing) pai ma nebunule,nu trebuie sa faci nimic,trebuie sa fi tu, dar degeaba zic, k tu tot cu lugu-lugu umblii laughing