| gaby2586 a întrebat:

Cine imi poate da cateva idei sa ma impac cu iubita inapoi?

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai de ce v-ati despartit?

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pai ori e iubita ori fosta,hotaraste-te.
Acum gandeste-te mai bine de ce s-a ajuns aici si cine a gresit.
Daca tu, poti vorbi frumos cu ea si sa-ti ceri scuze.
Dar nu insista prea mult, daca dai dova de disperare si de o atitudine de "milog" in fata ei, nu vei ajunge prea departe.
Daca erai mai explicit, poate primeai si sfaturi mai relevante.

| iamanonima a răspuns:

O suni și îi spui tot ce simți pentru ea, mergi acasă la ea cu un buchet de flori și îți ceri scuze. Sau daca nu poți să faci astea, ii scrii câteva mesaje in care îți mărturisești dragostea si dorința de a va împăca. Mult succes!

| Doub a răspuns:

Ii dai o acadea

| Lzehxo a răspuns:

Flori, ciocolata, regrete

| FoundYouLover a răspuns:

Depinde si de ce v-ati certat.In anumite situatii nu te poti impaca cu ea.De exemplu, daca ea nu uraste nimic mai mult pe lume decat infidelitatea si tu ai inselat-o, ori nu va impacati deloc, ori va impacati dar ea vede ca nu te-ai schimbat si pana la urma tot despartiti sfarsiti.

| Denisya a răspuns:

Eu ca fata as prefera daca ma despart de prieten si el vrea sa ma ia inapoi, pai nu as accepta din prima l-as lasa sa vad cat de mult isi doreste cu adevarat sa ne impacam.as sta sa vad cat insistă. daca e din buna lui astept sa-si ceara scuze intr-un fel mai romantic daca e din vina mea i-as mai da o sansa. daca o vrei inapoi sunt de părere ca ar trebui sa mergi cu tupeu si sa-i spui fara ocoliri ce vrei. fetelor le plac băieții care stiu ce vor sigur pe ei.bafta

| boonnyk a răspuns (pentru Denisya):

Denisya daca vrem sa ne impacam cu fosta trebuie sa luptam pana la urma
e bine daca insistam?
in ce mod romantic ar fi bine de cerut scuze?
multumesc

| gaby2586 explică:

Cum sa va explic ca ne-am despartit?
intr-o seara vorbeam cu ea(nu avea absolut nimic)
iar de dimineata era schimbata total
mi-a spus ca nu vrea sa mai continuam relatie
si ca i-a fost frica sa spuna pana atunci
si am intrebat-o ca dc a asteptat 7 luni sa imi spuna
doar atat stiu