| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Smiiiiiiiiiile a răspuns:

Eu cred ca NOnamehappy

| Casillias1 a răspuns:

NOname

| asdf123456123456 a răspuns:

. thinking toti meritam big grin

| Adina_9735 a răspuns:

NOname; d. Da raspunsuri folositoare:]

| alexandramontana a răspuns:

Justme pentru ca ma ajutat

| TheTroll a răspuns:

No Name

| SebyBoss a răspuns:

Eu cred ca pe Denise pentru ca e foarte activa si ofera sfaturi utilewinking

| doni_1852 a răspuns:

NoName cred ca este cel mai bun utilizator al anului. Merita pe deplin acest titlu, deoarece a dat raspunsuri concrete in majoritatea cazurilor, utile pentru toti ceilalti utilizatori. O astfel de persoana merita laudata pe deplin. Cred ca nu numai pentru mine au fost utile raspunsurile sale, acestea lamurindu-mi multe dintre intrebarile la care nu a gasit raspuns pe niciun alt forum, de la niciun utilizator. Va multumesc si sper ca cel mai bun [dupa parerea mea, NoName ] sa castige!

| alexaioana18 a răspuns:

Eu as alege-o pe Raluca

| alexaioana18 a răspuns:

Pe eluveitie

| ccrriissuux2 a răspuns:

Eu o propun pe "legiuitoarea" deoarece este experta TPU, iar daca este experta inseamna ca a dat sfaturi foarte utile asa ca eu cred ca ea ar trebui sa fie utilizatorul anului2010

| MâţăCuPurici a răspuns:

NoName

| mona48 a răspuns:

Buna.Eu o aleg pe NOName, deoarece mereu a raspuns cu dulceata si multa caldura iar raspunsurile au fost de mare folos.Chiar merita sa fie Utilizatorul Anului 2010.mult succes NOName in continuare si sper sa fii tu castigatoarea.BAFTA!

| alexa5525 a răspuns:

Votez NoName.

| sweetioana a răspuns:

NoName pentru ca da niste raspunsuri f utile deci votez... NoName

| SadGirl_2034 a răspuns:

NOName

| cIpRi179 a răspuns:

NoName -are niste raspunsuri foarte bine si pentru ca e activ(a)
el/ea ne ajuta din aprilie 2010 si are 1000+ raspunsuri castigatoare.

| kisstherain a răspuns:

Eu o consider pe JustMe ca user al anului, pentru ca raspunsurile ei mi sau parut cele mai folositoarewinking

| Raiden a răspuns:

Ma autonominalizez. :d
Daca nu se poate sa fiu eu atunci sa fie Legiuitoarea.

Răspuns utilizator avertizat
| ionica56 a răspuns:

Floricica 16 e foarte de treaba, este activa cred eu pentru o fata de 13 ani si chiar de nu m-a pus nimeni tot pe mine ma pun!laughing
Votati`maa.

| AcidCuSange a răspuns:

Eu ma consider o persoana destul de serioasa si pe care va puteti baza in orice moment. Oricum, eu stau toata ziua pe TPU.Site-ul meu preferat.Sincer,eu as vrea.

| KiryuZero a răspuns:

Eu asi crede ca crikinutza(nu prea stiu dc)

| Marijuana187 a răspuns:

Yo,winking ma nominalizez pe mine deoarece:
1. Dau raspunsuri amuzante, nu imi bat joc si ajut oameni
2.Am valoare, nu ca voi
3.Ai probleme cu ceva, dai mesaj iti raspund
4.Sunt de treaba
5.Merit sa fiu votat!

| ERMO a răspuns:

Il nominalizez pe Cretaker.
E prea tarelaughing

| RiRihXd a răspuns:

NOname

| MaricikaFrumushika a răspuns:

Eu big grin MaricikaFrumushika

Răspuns utilizator avertizat
| butterflyyy a răspuns:

Eu sincera sa fiu habar nu am laughing rolling on the floor

| DidudicaDi a răspuns:

Werty