| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Gybylan a răspuns:

Gybylan utilizatorul anului 2010
Sa moara Gybylan

| xdDx a răspuns:

Eu cred big grin pentru ca mi-as dori foarte mult puppy dog eyespuppy dog eyes va rog frummos acum vine mosi nicolae si...va raman datoarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il nominalizez pe Bent. Motivele (e cel mai utilizator altruist, un adevarat izvor de intelepciune, da cele mai superbe raspunsuri, ne lumineaza zilele cu umorul sau incomparabil etc etc) sunt stiute de toata lumea, chiar nu mai are rost sa-l laud si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOName

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, pentru că este obiectiv în răspunsuri, dar și pentru că are o anumită finețe și un bun simț care lipsește multor utilizatori TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe @HARCIOG il aleg din motive...personale(scrie frumos in grupuri de cuvinte, chiar ma uitam la literele lui de inceput de propozitie si toate sunt identice, ce sa mai..."caligraf TPU"). Trebuia sa specificati ce criterii trebuie sa indeplineasca userul anului!
Se puteau face mai multe categorii pentru: furt intelectual de pe alte site-uri, ipocrizie, "lupul TPU, veverita TPU".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramin la alegerea de anul trecut. Psiholoaga. Este inteligenta corecta si obiectiva. Scurt si la obiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOName frate. Zilnic da cam 50 de raspunsuri si e singurul expert TPU care il stiu deocamdata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela. imi plac raspunsurile ei in continuare, imi place cum raspunde. Mult mai corect decat multi altii.happy ar fi si NOname sau Bacemi, pentru ca si ei sunt la fel de activi, amuzanti si tot ce tine de, dar banuiesc ca putem alege doar o persoana iar aceea cred ca va fi Brigaela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il nominalizez pe Bacemi pentru ca: in toate raspunsurile lui gasesti bunul simt si nici pic de rea vointa, este activ pe site, raspunsurile lui sunt inteligente si folositoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votul meu pentru @elasexygagica! pentru ca e inocenta tongue si aveti grija sa nu votati de doua ori, byebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname - da niste raspunsurii fooarte folositoare happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot si eu ja particip?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, utilizatorul anului ar trebui sa fie April. ( http://www.tpu.ro/utilizator/weok)
Este o persoana foarte inteleapta, de un real ajutor pe site, care nu s-a implicat deloc in conflicte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantitate+calitate=onutzu.
Mult noroc, Oana! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NoName cu siguranta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votez NoName...eu nu am avut contact cu ea dar am vazut ca a ajutat multe persoane si a dat multe raspunsuri folositoare...asa ca, NoName! Bafta in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. raspunde-mi tu. Cine vrei sa fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmmm...NOname

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Stela!
Te rog, tine cont de ce iti spun.
Eu mi-as dori foarte mult, ca Legiuitoarea sa fie userul anului,
de ce?
Pentru ca e clar, nu intra in conflicte, da raspunsuri foarte utile, +politetea oameni buni!
Cati dintre voi spuneti"buna!" de fiecare data cand puneti o intrebare sau dati un raspuns, si puneti "Pa, pa!" la urma? acum sincer...stiu ca multi dintre voi o sprijiniti, chiar daca nu aratati asta...Se afla pe locul 4, dar sa fim sinceri, nu merita locul I?
Este printre putinii care lupta pentru a intretine acest sitestraight face
si in legatura cu NOname... poate fi chiar rautacioasa uneoriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il votez pe Bacemi. In opinia mea consider ca da raspunsurile cele mai inteligente si folositoare de pe TPU. Acum sa nu fiu inteleasa gresit mai sunt foarte multi utilizatori pe care nici nu-i pot enumera care dau raspunsuri foarte folositoare si ajutatoare, insa in opinia mea consider ca el ar fi cel mai potrivit pentru acest titlu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea

De ce? Pentru ca merita, a plecat odată de pe TPU dar s-a întors de ce? Pentru ca ii pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

+10 Bacemi, M`a ajutat foarte mult! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aloooo! Doamnelor, dmonilor si copilasi. Acum ca Raluca nu mai e admin, are si ea voie sa-si dea cu parerea. Asadar, prin urmare si care va sa zica, eu astept propunerea Ralucai. Vreau sa stiu cu cine voteaza, pe cine apreciaza si ubeste ea mai mult si mai multbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NO`name

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu...Eu...Eu intru mereu,,, ajut oamenii,,,, fac tot ce este posibil,,, intreu mereu pe site,,,, sunt buna,,,, nu injur, cert,,,,, si vreau euuusa castig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am razgandit Stela! ce fac acum? sad am intrat in turma si trebuie sa votez si eu ca ei.
Raspunsurile in primul rand ar trebui analizate de useri competenti, dreptul de vot e un privilegiu pe site avand in vedere ca majoritatea celor care au votat nu au mai mult de 3-4 luni pe site. S-a trezit un copchil sa strige Noname si restul l-au urmat orbeste, nici macar sa dea un click pe profil nu s-au obosit. Ok, bacemi scrie poezii, era de inteles de ce majoritatea pustoaicelor il adora, si-a facut un targhet prin continutul versurilor... dar noname!?
Eu nu o cunosc pe @psiholoaga dar i-am citit raspunsurile de 2 ani, va invit si pe voi sa le cititi! dar nu printre randuri, poate putem indrepta porcaria asta de vot ce a inceput stramb.
Noname stai linistit! pentru mine nu conteaza cine va castiga, dar macar sa o facem ca la carte si sa fie un vot corect.
S-a inteles, da? @psiholoaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il votez cu siguranta pe Bacemi pentru ca el ma ajutat pe mine si pe toti care au avut nevoie de ajutor