| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il nominalizez pe Bacemi deoarece este un user serios si precis in ceea ce face si intotdeauda intrebarile puse de el au fost bine gandite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noname.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune ca NoName

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea clar. cel putin pe mine m`a ajutat si s`a implicat. si nu stiu de ce da simt ca e o persoana foarte deosebita care merita mult in viata inclusiv premiu de user al anului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramonica99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, eu vreau sa stiu "cum se curata burta"... adica... scuze, vreau sa stiu daca cei doi clopotei nominalizati de turma, sint doriti pentru ca sint populari sau pentru ca sint destepti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca o dovada ca Bacemi a trimis mesaje pe privat
http://www.tpu.ro/......ostate-la/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eulaughing pentru ca sunt de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname cum s-a mai spus, posteaza cu cap, e amuzanta si inteligenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma inregistrez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai prost om posibil este Bacemi. Asta pentru ca nu stiu ce *** toata lumea urla la Bacemiii... Bacemiii... vin-o sa ne harta-harta!
Hai frate, m-ati omorat cu bacemi ala al vostru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o votez pe Brigaela.Pentru ca, are cele mai multe voturi folositoare si inteligente!
Si oricum se afla pe locul 1. Daca o detrona cineva mai ziceam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu votez pentru NOName da cele mai bine raspunsuri.si mai mereu este me TPU. merita sa fie userul anului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DjAly pentru ca a raspuns de multe ori si este membru de aproape 1 saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau ca colega mea oana, sa fie castigatoarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu babadagg@yahoo.es

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna TPU! Din punctul meu de vedere, multi utilizatori ar merita titlul de "Utilizatorul Anului 2010'', dar pot vota, doar un singur user!

In ultima vreme, am observat ca utilizatorul NOname, este unl din cei mai buni useri, da raspunsuri folositoare, dar ce so mai lungim, este...perfecta din toate punctele de vedere si merita sa castige, deoarece ea chiar se implica( banuiesc ca este o ea)!

O nominalizez pe NOname! Bravo NOname!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun utilizator ar fi geog30 pentru ca a dat cele mai bune raspunsuri desi nu a primit funditel care i se cuveneau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel care da sfaturi fff bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga StelaTPU sa stii ca NOname a mai fost Utilizatorul Anului. NOname da raspunsuri bune la unele intrebari dar nu cred ca ar mai avea rost sa fie din nou Utilizatorul Anului. A fost deja! Acum trebuie sa fie alt utilizator. Stii de ce? Pentru ca s-ar inmulti si ar fi mai multi Experti TPU. Logic, nu?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noname

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname merita sa fie userul anului 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult

| Wladutz a răspuns:

Eupuppy dog eyes

| dαɴЗ a răspuns:

Pai...NoName e prietena mea deci...
NONAME LA PUTERE(NONAME RULLZ)
O votez pe domnishoara NoName(scuze daca am facut spam o. O)

| Cjay a răspuns:

Eu ma propun pe mine.laughing
:X Numai binelaughing!

| TJohannaB a răspuns:

T