| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| DyDy_1090 a răspuns:

Consider ca DyDy trebuie sa castige

| 00000000000000 a răspuns:

Admin

| august1nelis a răspuns:

Il nominalizez pe august1nelis.Motivele (e cel mai utilizator altruist, un adevarat izvor de intelepciune, da cele mai superbe raspunsuri, ne lumineaza zilele cu umorul sau incomparabil etc etc) sunt stiute de toata lumea, chiar nu mai are rost sa-l laud si eu.

| theradu a răspuns:

Fara nici o indoiala il nominalizez pe NoName

| NileyFan a răspuns:

NOName merita!
Frumoasa, inteligenta, activa, amabila. Acestea sunt motivele pentru care o votez!

| Ioana_2341 a răspuns:

Cine ma nominalizeaza? pls... Dau o fundita

| Madalina_3800 a răspuns:

NOname.
pentru ca da raspunsuri folositoare, ajutatoare.
e si foarte activa.
si m-a ajutat si pe mine multhappy
pe celalalt cont.
si cred ca ea e cea mai potrivitawinking

| Betycutza a răspuns:

Vreau sa concurez si eu

| Alexandrusm a răspuns:

Cajm eu as vrea da ca se poate

| YOurEYes a răspuns:

NOname

| Glumetul a răspuns:

Il nominalizez pe Glumetul. Poate a dat un raspuns dar m-a impresionat claritatea acestui raspuns. Cel mai tare glumet din toata lumea.Are 0 intrebari 0 raspunsuri castigatoare. Nu mai trebuie sa laudam decat pe el.

Cine-i cu mine? Cine-i cu mine?happy

| Sweety_6100 a răspuns:

O nominalizez pe Dana pentru ca ea da mereu respunsuri bune si din inima!:plove struck cine-i cu mine?

| carmen_6670 a răspuns:

Chiar este cel mai bun utilizator bravo ei

| Punk_1161 a răspuns:

Eui o aleg pe Romancuta, este desteapta, si niciodata nu a jignit pe nimeni, este si amuzanta.

Va rog din suflet sa o nominalizati pe romancutawinking [-O

| RoXy_4903 a răspuns:

Eu as vrea deoarece imi place sa socializez si imi plac oamenii chiar daca am 16 ani lucrez la crucea rosie si de aceia sunt o fire deschisa la nou.

| Ana_2060 a răspuns:

Pe NOname da raspunsuri clare si corecte, nu a fost implicata in nici un conflict big grin Noname big grin

| ROMEO_5737 a răspuns:

Incearca sa iubesti fiecare clipa care trece, caci asa cum pare ea, utila sau inutila, este de o valoare nespusa, dar de o incertitudine totala.

| Chump a răspuns:

Clar NOname. Mereu mi-a ajuatt prietenii si ei vorbesc despre el/ea. VOTEZ NOname!

| BLUEBERRY_1820 a răspuns:

Eu o nominalizez pe ஐBellaஐ http://www.tpu.ro/utilizator/agepc,pentru ca este isteata, haioasa, s-a preocupat mai mult de raspunsuri.

| AXL a răspuns:

Eu il nominalizez pe YUSTY deoarece are un rank mediu, da raspunsuri bune, clare si respecta regulile site-ului si tot TPU

| diana2709 a răspuns:

Eu consider ca bacemi ar merita titulatura de " utilizatorul anului 2010" intrucat e genul de om care va fi el insusi in orice situatie cu absolut orice persoana, care iti ofera bucuros o mana de ajutor indiferent cat de banala e problema pe care o ai si asta fara vreun motiv anume, doar din dorinta de a ajuta.nu gasesti peste tot genul acesta de oameni.In plus activitatea sa pe acest site (si nu numai) dovedeste faptul ca face totul din suflet iar sfaturile pe care le ofera sunt cel putin utile.

| vano666 a răspuns:

Nu

| SleepyAngel a răspuns:

Bacemi e singurul fidel acestei comunitati toti pentru unul, el e cel ce merita premiat pentru tot ajutorul acordat celor ce au avut nevoie... e unul din cei mai buni prieteni ai mei si il cunosc destul incat sa spun ca MERITA

| georgyana_3702 a răspuns:

Eu pe alexandrapreda

| DyDulikuu a răspuns:

O votez Pe Denise. pentru ca este destul de desteapta nu da copy-paste.si e destul de amabila.Multumesc!

| Micasirena a răspuns:

Eu il propun pe psihoyounger. Desi vad ca nu a mai intrat in ultima vreme, daca cititi raspunsurile mai vechi veti vedea cat de multa ajutat.

| Bogdyy a răspuns:

Bogdyy

| MaRaMaRuTzA22 a răspuns:

NOname merita sa fie Utilizatorul Anului pentru ca:
(cred)toate raspunsurile ei sunt inteligente si folositoare
este expert(a) TPU
etc

| Friendship a răspuns:

Votez NOname pentru. ca am vazut raspunsuri de-ale ei si sunt inteligente si folositoare si nu am vazut sa se certe cu cineva. Eu chiar cred ca NOname ar merita sa fie Utilizatorul Anului

| rusciprian a răspuns:

Sal