| Alexandru250201 a întrebat:

Credeti ca e normal ca o fata sa-i placa de un baiat ca si caracter, ca aspect, ca persoana ca s-a comportat frumos cu ea fara sa aiba sentimente?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Da, îți poate plăcea de cineva ca persoană, de oricine, dar să nu ai sentimente romantice pentru acea persoană. Asta ni se întâmplă tuturor, cu prieteni, colegi, cunoștințe, vânzătoarea de la magazin, care ne plac ca persoane, ni se par ok.

7 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Posibil sa fie baiatul ideal dar totusi sa nu o faca sa se indragosteasca.
Stiu o poveste de genul in care baiatul nu a cedat si cu comportamentul lui minunat a fact o sa se indragosteasca pana la urma.
Fata spunea ca nu ar mai putea trai fara el.
Dar el a avut rabdare si nu a renunțat la comportamentul frumos cu ea si intelegerea fata de ea.

Bula
| Bula a răspuns:

Bunele maniere ar trebui sa existe la orice persoana, dar inca nu inseamna si dragoste.

| Giulia911 a răspuns:

Puțin probabil sa nu se îndrăgostească.

| VoidEternal a răspuns:

Da.

"ca unei fete să-i placă"

| J0B0MAT a răspuns:

Nu am înțeles nimic din ce ai spus aici.
Dar printr-o presupunere generală, o să spun că normalitatea în ziua de azi e destul de subiectivă.

| 1onur a răspuns:

Nu știu n-am nici pe dracu sa mă ia habar de cum ce și cine și de ce... Eu nul cunosc pe el nu te cunosc nici pe tine nu v-am văzut în viața mea nu am cum fără să vă văd cu ochii cu Adevărat sa știu de ce face așa de ce se comportam el frumos sau in alte fel. Mai ales că eu să-ți spun ce sa faci.

| Alexandru250201 explică (pentru J0B0MAT):

Adica fetei sa i placa de un baiat ca persoana dar totodata sa nu aiba sentimente pentru el