| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca el ma place? ma mai pacaleste uneori ..imi mai zambeste si ma mai si cheama din cand in cand noi doi sa ne plimbam cand suntem undeva si ne plictisim imi zice haide sa ne mai plimbam (singuri big grin ).Cum pot afla daca ma place?

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Pai poti afla SIGUR intr-un singur fel: intrebandu-l! Poate te considera o foarte buna prietena si ii place sa isi petreaca timpul cu tine. Am si eu o cea mai buna prietena... si ea face la fel, iar eu sunt baiat.
Daca tu crezi ca te place, arata-i asta. Adica fa si tu ce face el, doar in caz ca il placi si tu tongue
Dar, cum ti-am spus, INTREABA-L pentru ca nu se poate intampla nimic rau... adica daca el vrea sa va plimbati singuri sau chestii d-astea, inseamna ca nu va fi chiar asa de nesimtit incat sa spuna lumii ca tu il placiwinking
Sper sa imi acorzi funda daca ti-a placut raspunsul meu happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| larisa123123 a răspuns:

Pai in primul rand din cate ai spus am impresia ca sigur te place

| Phoenix35 a răspuns:

Sincer sa fiu, cred ca te place! Dar, daca vrei sa te asiguri incearca sa fi romantica.Adica:apropiete,intereseaza-te de ce face el,discuta despre chestii banale la telefon, iar odata-si-odata, fiind baiat, el trebuie sa faca primul pas!
Acum daca faci ce ti-am zis mai sus o sa ai sanse!
Dar, toate la timpul lor!
Multa bafta!

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Din cele spuse te place 99% big grin

| Rheyy a răspuns:

Keep calm, baiatu' te place!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Rheyy):

Apropo,vezi ca incepe suleyman laughing))))))))))))))

| Rheyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Noh si? laughing) rolling on the floor