| wolder a întrebat:

Cum ai reactiona daca copilul tau ti-ar spune ca este atras de acelasi sex nu de cel opus?

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Sincer, pe moment voi fii socata, dar o sa-l las sa-mi explice de ce a ajuns la aceasta concluzie si o sa accept decizia lui, pentru ca este copilul meu si ii vreau tot binele din lume, nu-l pot obliga sa iubeasca sexul opus daca nu se simte atras de acel sex.

19 răspunsuri:
| Dimineata a răspuns:

Cred ca as incerca sa'l inteleg, sa vorbim, si dupa sa vad ce pot sa fac in privinta lui ca sa'l ajut.

| doarEu001 a răspuns:

Pfoa...iti dai seama ca mi-ar lua ceva timp sa diger vestea.dar na, nu as avea cum sa imi reneg copilul doar pentru orientara sa sexuala.totusi sper sa nu trec prin asta.

| ThatWeirdFuck a răspuns:

I-as zice ca poate conta pe mine sa-l ajut si sa-l ascult. Nu s-ar schimba nimic.

| doc69 a răspuns:

Nu exista nici un soc demult oamenii de stiinta din domeniu au statuat si inca studiaza complexul Electra si cel al lui Oedip..primul atractia fetelor catre tata iar al doilea al baietilor spre mama, deci nu as avea de ce sa fiu socat. orice este omenesc se poate explica mai mult sau mai putin cu conditia sa existe dialog deschis

| doc69 a răspuns:

Revin cu scuzele de rigoare nu am citit bine intrebarea.Este copilul meu indiferent de orientarea sexuala.I-as respecta decizia si i-as raspunde la eventualele intrebari.Nimeni nnu poate trai in locul nimanui.

| doc69 a răspuns:

Revin pentru ca nu am citit cu atentie intrebarea, mea culpa.ii respect decizia, ii raspund la eventualele intrebari, nimeni nu poate trai in locul nimanui.

| RetardedRacoons a răspuns:

Sanatos si ateu sa fie ca in rest nu mai conteaza.

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns:

E treaba copilului de ce sex e atras, eu fiind bisexuală nu aș putea nici măcar să comentez așa ceva, probabil ar fi genetic.

| wolder explică (pentru r3t):

Wow...
Ce masuri de om normal...

| Xtadelo a răspuns (pentru r3t):

rolling on the floor

| irrumator30 a răspuns:

As incerca sa il inteleg, si sa-i avertizez sa aiba mare grija, in momentul in care isi incepe viata sexuala, daca mai ales e baiat, sa se preotejeze intotdeauna!

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

L-as forta sa se casatoreasca cu o persoana de sex opus.Nu cred ca as putea accepta asta.

| wolder explică (pentru acvilasurprinzatoare112):

Copilul tau nu este proprietatea Ta privata, are ratiune si personalitate de aceea e liber sa aleaga de cine este atras.
De la varsta de 18 ani copilul face ceea ce vrea fara ca parintii sa mai scoata un singur cuvant fiindca sunt majori [daca mai sunt prostuti ce asculta de parinti dupa 18 ani problema lor].
Si nu ai cum sa obligi pe cineva sa se casatoreasca daca nu vrea, nici daca il ameninti cu moarte nu ai cum te poate denunta la politie.
Casatoria cand se face de aceea se si spune : De Buna Voie Si Nesilit De Nimeni pentru ca nimeni nu are voie sa te obligebig grin
Scuze, dar ma enerveaza atat de tare persoanele care se cred autoritare pe propriul lui copil:d Fiecare are viata lui, parintii doar iti dau viata si te cresc

| wolder explică (pentru irrumator30):

Ai mare dreptatebig grin

| wolder explică (pentru BlaaBlaa):

Multumesc pentru raspunsbig grin
Felicitari pentru funda.

NOname
| NOname a răspuns:

M-aș bucura că a simțit nevoia să-mi aducă la cunoștință, că sunt demnă de încrederea lui și mă vede ca pe o prietenă, că știe ce vrea, l-aș îmbrățișa, l-aș săruta pe frunte și l-aș întreba cu ce preferă clătitele. Viața lui sexuală îl privește doar pe el. Mi-ar spune ce și când ar vrea și m-aș comporta ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat. Că e atras de X sau de Y, tot copilul meu rămâne și îl iubesc și îl susțin.

Deși, mamă fiind, în mod sigur aș ști deja (doar a crescut sub ochii mei). Nici nu ar fi nevoie să-mi spună. Și probabil m-aș minuna de ce i-a luat atât de mult.

| BlaaBlaa a răspuns (pentru wolder):

Multumesc mult :*

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu ştiu deja că copilul meu e bisexual căci toţi se nasc plăcându-le ambele sexe.
Aş reacţiona foarte frumos că doar sunt mămica lui şi nu aş cere să facă altceva sau să renunţe a mai iubii şi a mai fi atras de persoane de acelaşi sex.
Pe curând!