| dark4you a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport... daca el e departe si e plecat de acasa de trei zle? Sunt foarte ingrijorata, astept raspunsuri:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asta iti spune tie ca tine la tine? Mie imi ia o ora sa ma despart de iubit, si cred ca in acea ora ne zicem de vreo 10 ori somnic pufos si te iubesc de vreo 30 de ori te iubesc.

5 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Buna! Draga mea:* mai bine il ignori si il faci sa umble dupa tine ca un disperat oh go on. cum? Cand intra pe mess nu intri repede pe el sa vezi ce a facut..il lasi pe el..si cand vorbiti nu pui tu intrebari..il lasi sa gaseasca el subiect tongue, nu ii acorda multa importantaoh go onhappy daca nu da dovada ca o meritahappy. Pwp, ceao :*

| dark4you explică (pentru BeAmazing):

Rebeka, faza e ca...baiatul chiar tine la mine.Cand intra pe mess da "BUZZ"si intotdeauna incheie conversatia cu"te amo" si chiar cred ca este adevarat!:*

| BeAmazing a răspuns (pentru dark4you):

Atunci, tu trebuie sa o simt cel mai bine. daca te iubeste sau nuhappy! si tu trebuie prin comportamentul sau sa stii daca te inseala..indiferent de distanta care va desparte sad! Asta se vede si se simtewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si poate ai dori sa mai adaugi detalii la intrebarea ta. Pentru ca mie " e plecat de acasa de trei zile " imi suna gen : e fugit de acasa de trei zile.

Mai adauga detalii si explica mai clar care e treaba si de ce esti ingrijorata.

| dark4you explică (pentru anonim_4396):

Dece sunt ingrijorata? pentru ca tipului astuia i s-ar fi putut intampla orice in 4 zileoh go onSi da, asta inseamna in mare partebig grina fugit de acasa dupa o cearta cu tatal sau:-