| AnonimulXXLlol a întrebat:

Cum pot iesi din friendzone? Dotto n-ajuta...

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai intrat, prea slabe sanse sa mai iesi. Incearca sa iti dai seama unde gresesti ca la urmatoarea fata sa nu mai fi pus in situatia asta.

| AnonimulXXLlol explică (pentru Adry05):

Am mai fost, dar am iesit, si am intrat ca bolovanu' iar
Nu e de la mine, asa e ea.

| T0T a răspuns:

Ușor, îi urezi drum bun și cale bătută.

| RAY a răspuns:

Fara atractie fizica exista doar prietenie din pacate, las-o si cauta una de valoarea asta

| GoldenZenith a răspuns:

Mai faci o data ce ai făcut atunci când ai ieșit. Doar că de data asta, o faci mai bine.
Daca nu. mergi mai departe.

| AnonimulXXLlol explică (pentru GoldenZenith):

Am incercat... nu merge.

| ywar a răspuns:

Pe vremea mea nu exista "friendzone". De fapt nici nu stiu ce inseamna ce vreti voi sa definiti prin acest friendzone... Pe vremea mea o fata trebuia sa fie curtata, te duceai poate cu ea la cofetarie, sau la cinematograf sau la teatru si sigur atunci nu exista destrabalarea pe acre o vad acum pe strada - tinerii se ling in plina strada si li se pare normal. Friendzone e doar o inventie a voastra, cat despre Dotto... ce-i aia?
Capul pe umeri si invatati, cititi, cresteti normali si pe urma vorbim.

| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca poti sa consideri asta o experienta si sa intrebi cum sa nu mai faci sa intri pe viitor.
Fi baiat bun, de treaba, eventaul si psihologu ei si o sa ajungi iar aici.
Deci, fa opusul.
Dar sa nu te numeri printre 99% din flacaii care inteleg gresit.
Deci ce vei face? Nu iti spun...
Experimenteaza, crede-ma cand o sa ajungi sa intelegi fenomenu din proprile experiente, o sa te simti stapan si implinit.
Succes!