| mariamahi a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat pe nume MAriusik

Răspuns Câştigător
| madalinmada a răspuns:

In primul rand sa nu mai faci misto de el pe mass, iar in al doilea rand ce draq ai ma tu esti deja cu Marius

13 răspunsuri:
| clau12 a răspuns:

Un sfat : daca vrei sa atragi un baiat incearca sa nu-l enervezi, aisa fii de acord cu el, sa nu o tii pe a ta ca ai dreptate la ceva, foarte important sa fii tu insati dar sa nu te faci de ras, sa te imbraci frumos, sa-i spui ca-l placi, sa nu te superi si sa te porti frumos, sa il faci sa rada, sa vorbesti cat mai des cu el, sa-i zambesti etc... Succes!

| Klepto a răspuns:

La naiba, inca n-am ajus la capitolul ala in cartea "Cum sa cuceresti cu succes dupa numele baietilor", daca il chema mausica, iti spuneam sa te dai cu parfum cu esenta de branza, mousicii innebunesc cand simt miros de branza.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Regrete eterne; daca il chema Danutsica, era altceva, cu totul altceva; as fi putut sa-ti spun absolut pas cu pas ce sa faci. Dar asa...chiar nu stiu.

| Natashha a răspuns:

Daca numele lui chiar e MAriusik inseamna ca are niste parinti depravati care habar n-au avut cand si-au proiectat un copil.
Pentru ce conteaza numele daca el nu te vrea? Pentru ce ne intereseaza pe noi un nume daca noi nu-i cunoastem caracterul acelui baiat? Niciodata o fata nu o sa poata cucerii 2 baieti prin metode identice. Daca el se intituleaza intr-un grup " MAriusik" inseamna ca nu e mare lucru de capul lui si iti vei da seama ca poti sa-l cuceresti printr-o noapte amoroasa sau sa-i spui ca-i sta bine creasta sau ca tricoul ala roz de pe el ii sta splendid pentru ca ii arata sfarcurile.In fine sa revenim...tu il cunosti,noi nu,tu stii ce-i place, noi nu, eu nu sunt Nostradamus sa-ti spun daca va avea o relatie cu tine sau cum sa-l cuceresti.Incearca asta prin propriile puteri!

| KellyGreen a răspuns:

Ce nume: MAriusik. Ce face mess'il din oameni...
Mai intai invata sa ii scrii corect numele si dupa sa il si cuceresti.

| Rockart a răspuns:

Păi, prima dată împrieteneşte-te cu el. Vorbiţi, găsiţi-vă lucruri în comun, petreceţi-vă timpul împreună. Acum, nu există nicio reţetă. Tu trebuie să fii doar tu însuţi şi dacă băiatul te va plăcea sau nu, depinde de el.

P.S: Detaliile ca nume, zodii sau alte cele nu ne sunt de ajutor în găsirea unui răspuns pentru întrebare.

Baftă!

| RozulInvingeNegrul a răspuns:

Eu stiu doar pe Vasilica tongue

| heavenn a răspuns:

Doamne laughing ce intrebare stupida mai e si asta? (nici macar nu ai semne de punctuatie,deci nu se poate numi intrebare,dar fie). Nu conteaza ce nume are si nu inteleg de ce a trebuit sa mentionezi numele asta,care de fapt,e un nick-name de cocalar. Mai gandeste-te si tu la ce ar trebui sa faci, desi mai bine te-ai concentra mai mult pe invatat, ca inca nu stii prea multe!

| heavenn a răspuns (pentru Natashha):

Daca am fi pe Facebook,ti-as da "like", dar nu suntem, deci iti spun doar ca mi-a placut ironia din raspunsul tau laughing. Pe bunebig grin.

| mariamahi explică (pentru madalinmada):

Ce mananci aiurea ma cand am facut eu misto de Marius pe mess.Si oricum Alina o postat intrebarea nu eubig grin

| alinutzaalice a răspuns (pentru mariamahi):

Ceee? nu eu am postat...pc-ultongue si uh ma tineai de o mana.si era pc-ul tautongue

| mariamahi explică (pentru alinutzaalice):

Hai Sichin...ce daca erai la pc-u meu u ai scris intrebarea j nu te tineam de mana tongue

| doc69 a răspuns:

Striga-l pe nume si zambeste-i