| anonima2405 a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ma lase pana tarziu afara?
Salut TPU.Am nevoie de ajutor.Am 13 ani. Prietenii mei merg afara pana pe la vreo 9-10 iar pe mine nu ma lasa nici pana la 7.
Ajutati-ma va rog! Cum sa ii conving sa ma lase afara pana tarziu?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce treaba ai tu afara pana la 10 noapte la 13 ani? crezi ca te face mai cool?

| tanya136 a răspuns:

Vorbește cu ei și spune.le ca ești la o vârstă la care trebuie sa inveți, sa cunoști... Dacă nu merge ăsta caută.le un punct sensibil și manipulează cât poți de multelefon dar nu te întinde

| anonima2405 explică (pentru suntserios):

Da ce treaba ai tu aici daca nu poti ajuta? Mars.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonima2405):

Te am ajutat. Ti am zis ca e normala ora pana la care te lasa parintii afara.