| GabiiHaș a întrebat:

Cum trebuie sa-l salut pe tata?
buna ziua, sarut mana sau...cum?

Răspuns Câştigător
| Sbbbb a răspuns:

M-ai bine nu-l mai saluti deloc >.<

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iți respecți tatăl ii spui Sărut Mana!

Măcar atât merita și el!

| Sara2 a răspuns:

"buna ziua taticu" eu asa il salut happy

| Liana80 a răspuns:

Cum ii place lui. Si cum te-a invatat.Nu poti sa-l saluti altfel sau daca tie iti place altfel intreaba-l daca se supara daca il saluti in modul in care iti place tie.

| Ebsghjs a răspuns:

Eu nu mai am tată. Dar cred ca daca as fi avut i-as fi spus TATI! big grin

| RamooNebunik a răspuns:

Ceau tati happy

| CharlieHarper a răspuns:

Cum îți vine ție mai ușor, eu ți-as recomanda pur și simplu:,, salut, tatii/tată", da în nici un caz săru" mâna.

| antoantonia a răspuns:

Eu ii spun heyyyylaughing)

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Daca esti fata nu poti sa-i spui unui barbat sarut-mana, chiar daca e tatal tau. si la fel si daca esti baiat, barbatii nu se saluta niciodata cu sarut-mana. ii spui buna ziua iar in perioada asta hristos a inviat.

| GabiiHaș explică (pentru Ebsghjs):

Ce tare de tine

| Ebsghjs a răspuns (pentru GabiiHaș):

Da da ^^. laughing
P.S Nu este mort. Doar ca eu nu il mai consider tatăl meu.

| Luci99 a răspuns:

Sal't, Bo$$

| Anonimity a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Faceti ca mine.Il vad pe tata si spun,, Date ba mai asa, nu vezi ca nu am loc de tine,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Sbbbb):

Ce tâmpenie mai e și asta?
Și dacă tot dai sfaturi proaste, măcar scrie-le corect gramatical/ortografic (,, Mai'').

Salută-l, scumpa mea, în funcție de cât de apropiată simți că e relația voastră:,, Bună'' ori,, Salut'' ar fi cele mai standard variante.
Dacă îți dorești să fii ceva mai afectuoasă, îl poți întâmpina cu un,, Ceau, tati. Ce faci?''.

DAR salută-l cu respect, orice ar fi. Este tatăl tău.

| GabiiHaș explică (pentru Anonimity):

laughing)))