| MorcovMajestic a întrebat:

Cum va intelegeti cu socrii? Cat de deschisi sunteti fata de ei? Aveti secrete fata de ei?

4 răspunsuri:
| Skylor a răspuns:

Daca ai socrii nu mai trebuie sa ai secrete fata de ei? laughing

| Lioana a răspuns:

Bineinteles ca am secrete fata de socri. Nu exista persoana pe lumea asta fata de care sa nu am secrete.

| Hammurabi a răspuns:

Nu prea mă înțeleg.
Eu nu știu prea bine jamaicana iar ei nu prea știu engleză.
Noroc că ne vedem foarte rar.
laughing

| MorcovMajestic explică (pentru Skylor):

Nu stiu, eu am unele si ma simt prost mai ales ca sunt subiecte pe care le aduc des in discutie si eu trebuie sa zic da, e cum ziceti voi ca daca as zice ce gandesc cu adevarat am intra in WW3