| anonim_4396 a întrebat:

Daca are cineva o legătură să pot lucra în străinătate ca îngrijitor bătrâni sau case?, sunt bărbat şi asta mă face să scriu.

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Suna la numarul asta nu stiu daca mai merge:0724225087. Daca raspunde sa stii ca sunt oameni seriosi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 0303radu a răspuns:

Dupa parerea mea tu ai doar 2 clase ca trenu daca dupa semnul intrebari pui virgula. imi imaginez cat de tare iti place tie lucrul. specimene de asteah ca voi ar trebui omorate

| anatomicul a răspuns (pentru 0303radu):

Mersi desteptule