| AndrewTate7789 a întrebat:

Dacă sunt clasa a13a la seral și am 24 de ani, am o șansă să îmi fac o relație cu o fata de varsta mea? având în vedere ca cel mai probabil, ea cam termina facultatea.
Am văzut ca cele de 16-19 ani de exemplu, sunt obsedate de cum arata... Dacă aleg un barbat mai matur se așteaptă ca acesta sa aiba o masina și bani mai mulți, pe cand eu am un salariu mediu net și nu am încă permis deci nici masina, cursul vieții mele nu a fost pe un traseu corect și am început sa culeg regretele, din pacate.
Voi ce credeți?

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Dupa numele ales, inteleg cine sunt mentorii tai happy
Nu te sfatuiesc sa mergi la agatat minore.
Ai sanse mari sa iti gasesti o fata de varsta ta si cu pregatire asemanatoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu, dupa cum te comporti cu femeile si dupa cum le dispretuiesti, tu nu cred ca ai sanse.