| alinusaa a întrebat:

Dacă te separi de prieten din inițiativa lui intrand în no contact și necomunicand. dupa o luna de zile primești o cerere de prietenie din partea celui mai bun prieten al său..cum vedeți aceasta situație este o întâmplare sau nu ce credeți? Menționez că acesta nu știa multe lucruri despre noi despre mine în perioada cât am fost împreună

9 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Stai liniștită că era la pândă, de multă vreme, abia aștepta el o mișcate greșită dintre voi doi să-se rupă relația, contactul între voi doi să-și facă loc Hyena... nu isar face lui dor de tine instant fără niciun motiv și cine? Tocmai "cel mai bun"" prieten" al fostului tău? Pe bune? El clar are motive bine definite cu tine.

Nui întâmplător apariția lui să fi sigură 1000000000000%%%%% de treaba asta, el știa de tine dar erai cu el și navea cum să intervină între voi doi atunci, când erai cu el, urmărea ca Hyena toată situația voastră din umbră apoi? Din minune apare Tocmai el să-ți fie "prietenii" cei mai buni.

Asta nu este 10000000000%%%%% "întâmplare " și stilul Hyena...

| Violleta2022 a răspuns:

Niciodata, dar absolut niciodata sa nu te muti la prietenul lui sau al ei, ca-i cea mai scarboasa relatie posibila, fiindca prietenii intre ei comunica si afla toate secretele voastre, ajunagand sa fii bataia de joc a acelui rpieten, sua probabil pus de iubitul care tocmai ti-a dat papucii, ca sa-si bata joc de tine.

| alinusaa explică (pentru 1onur):

Am devenit confuza..imi dau seama ca nu este în regula.dar oare el sa și fi pus prietenul sa ma încerce sa mi vadă reacțiile?

| alinusaa explică (pentru Violleta2022):

Pe mine nu ma interesează prietenul lui ma interesează el dar nu înțeleg dacă acesta a făcut o pus de el sau inițiativa lui. oricum ceva nu e în regula cu aceasta cerere sunt conștientă

| Violleta2022 a răspuns (pentru alinusaa):

De ce sa te mai interseze, odata ce ala ti-a dat odata papucii?
Chiar nu ai pic de mandrie in tine, sa te milogesti dupa unul care nu te mai vrea si a renuntat la tine?
Pentru ce te-ar mai putea interesa un asemena mitocan?

| 1onur a răspuns (pentru alinusaa):

Niciun bărbat, băiat care își iubește cu Adevărat femeia, fata de lângă el nu are nevoie săi pună loialitatea, la încercare, și cu cine? Tocmai cu tovarăși lui? Cu așa ziși "pritenii "lui? Ce fel de bărbat săte mai consideri dacă ți-ai vorbi femeia cu alți bărbați? Si s-o mai pui săi testezi ce? Săi pui la încercare ce? Voi vați tâmpit de tot?

El dacă îți face din astea cu "prietenii " lui să fi sigură 100000%%%% că nu te iubește cu Adevărat.

Și "prietenii" lui "tovarăși " lui se de la tine fără prezența lui lângă tine nu-s decât niște...

Un bărbat care iubește cu Adevărat femeia de lângă el nu-și va vorbi femeia cu alți bărbați. Dacă tear întreba soția unui tovarăși, prietenii, este altceva da nu un bărbat ce face, cum este soția ta.

| kalasnicov22 a răspuns:

De regula daca ai fost compatibila cu un tip exista compatibilitate si cu prietenul lui cel mai bun.
La fel si fostul tau este atras de prietena ta cea mai buna.
Cunosc cateva situatii de genul cand s-au cuplat si chiar s-au casatorit o ex cu prietenul cel mai bun al fostului si invers.
Violetta bate campii ca de obicei.

| alinusaa explică (pentru kalasnicov22):

Nu sunt interesata de nici o compatibilitate cu prietenul lui pur și simplu ma deruta gestul lui de ce îmi da cerere o întâmplare sau urmărește ceva anume sau pus de el sau nu știu...

| kalasnicov22 a răspuns (pentru alinusaa):

Probabil i-a placut de tine mai demult dar nu s-a bagat in seama din cauza prietenului.