| ClaudiaClaudia3018 a întrebat:

De când locuiesc cu iubitul meu mă simt foarte fericita noi chiar ne iubim foarte mult eu am 17 ani el 19 ani dar el mi-a arătat de foarte multe ori ca ma iubește sunt fericită alături de el dar uni nu vor sa înțeleagă asta și îmi zic ca fiind minora nu e ok sa am relație ori acum ori când o sa fac 18 ani tot cu el îmi doresc să fiu și părinți lui sau certat cu el ca de ce m-a luat de acasă find minora.Ce sa fac ca părinți lui sa ma accepte?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu prea ai ce face.
Asta ai ales - rabzi su renunți.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă te iubește iubitul tau te vor iubi și părinții lui.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu sper ca parintii tai sa te aduca acasa cu Politia, daca cu vorba buna nu asculti, ca ai scoala te terminat nu golaneala cu iubitii.

Ma rog, stiu ca esti TROLL dar exemplul tau NU este unul bun si de urmat si de alti minori, de aceea trebuie sa nu incurajam golaneala si abandonatul scolii.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ti-au spus si parintii tai
Ti-au spus si parintii lui
Ti-a spus si Politia:
Du-te acasa si termina-ti scoala.
Ai intrebat acelasi lucru de mai multe ori, dar tu nu vrei sa pricepi!
Ai cazut lipca pe oamenii astia, sa te tina ei. Nu ai scoala, nu ai perspective de viitor, esti doar o povara.
Cand baiatul asta o sa o termine cu tine, ce-ai sa faci? Unde te duci?
Baietii vor fugi de tine, ca "esti pe interes".

Du-te la tine acasa, termina scoala si ia BAC-ul. Fara BAC vei fi un nimeni si nu te vei putea angaja pe nicaieri.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Uite cum va arata viitorul tau, daca nu faci scoala:
https://www.tpu.ro/......ent-la-ei/